Všechny zprávy

14. říjen 2021

Svoboda & Williams exkluzivně nabízí kanceláře k pronájmu v bubenečské vile Julia Krause

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena zprostředkováním pronájmu kanceláří v architektonicky unikátním objektu – vile Julia Krause, situované v diplomatické části Bubenče v ulici Na Zátorce.

Reprezentativní vila Julia Krause byla postavena na počátku 20. století podle návrhu secesního a kubistického architekta Emila Králíčka. Vyznačuje se dekorativní zdobností, která se propisuje v exteriéru i v interiéru. Nárožní uliční průčelí zdobí dvojice polygonálních rizalitů, fasáda vyniká díky barevným sgrafitům s florálním dekorem od sochaře Antonína Waiganta a celý objekt korunuje mansardová střecha. Ve vnitřních prostorách zaujme impozantní schodišťová hala obložená dřevěným kazetovým táflováním, která je navíc prosvětlená okny s geometrickými ornamenty, či strop s elegantním deštěním.

Na třech podlažích se rozprostírá celkem 902 m2 klimatizovaných kancelářských prostor, jejichž součástí jsou také dvě zasedací místnosti, tři kuchyňky, dostatek WC, skladové prostory a recepce. Jednotlivé kanceláře nabízejí díky velkoformátovým oknům a arkýřům dostatek denního světla i příjemné výhledy do soukromé zahrady, která celému objektu dodává jedinečný genius loci díky vzrostlým stromům, bazénku a skrytým zákoutím. K dispozici je rovněž devět parkovacích míst. „Vzhledem k prestižní lokalitě a jedinečné podobě nabízí vila Julia Krause skvělé zázemí například pro kreativní agenturu, ambasádu, architektonické studio či jakoukoliv společnost, která ocení vlastní objekt se zahradou a reprezentativní a inspirativní prostředí,” říká Sylva Turinská z týmu pronájmu komerčních prostor Svoboda & Williams.

Více o vile Julia Krause.

 

Vila Julia Krause k pronájmu | Svoboda & Williams Vila Julia Krause k pronájmu Vila k pronájmu v Bubenči Vila s vlastní zahradou

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.