Všechny zprávy

15. listopad 2021

V tradiční vilové čtvrti u Dívčích hradů právě vzniká trojice jedinečných mezonetových bytů

Bytový dům situovaný v žádané lokalitě Smíchova, jen pár kroků od přírodní památky Ctirad, se díky nástavbě zvětšuje o dvě podlaží – na nich se již příští rok rozprostřou tři velkoryse pojaté mezonetové byty, každý s vlastní terasou a výhledem na Prahu i do okolní zeleně.

Bytový dům z roku 1925 právě prochází celkovou rekonstrukcí, jejíž součástí je půdní nástavba, ve které vzniká prostor pro tři mezonetové byty. Všechny nabídnou dispozici 4+kk, prakticky rozdělenou na klidovou a denní zónu – spodní úroveň bude vyhrazena pro tři ložnice, z nichž jednu rozšíří walk-in šatna a en-suite koupelna; horní úroveň bude koncipována jako otevřený obytný prostor spojený s kuchyní a jídelnou, navíc rozšířený o terasu. Díky umístění ve svažitém terénu bude trojice mezonetových bytů přístupná z ulice Pod Závěrkou, se kterou ji propojí dvě ocelové lávky.

Vilová čtvrť, v níž se bytový dům nachází, je tvořena převážně rezidencemi z 20. a 70. let minulého století. Celá oblast se vyznačuje jedinečným charakterem, který mu dodává svažitý terén, klikaté uličky a množství upravených starých zahrad. Velkou předností lokality je spojení dosahu centra města s blízkostí volné přírody tvořené náhorní plání s výhledy na město i do krajiny. Vzhledem k výstavbě nového terminálu smíchovského nádraží navíc dojde v následujících letech ke zlepšení infrastruktury celé oblasti – k té přispěje i rozsáhlý projekt Smíchov City, který právě vyrůstá v docházkové vzdálenosti od vilové čtvrti.

V současné době dosáhly práce na nástavbě druhé úrovně. Dokončení mezonetových bytů je naplánováno na léto roku 2022.

Více informací o mezonetových bytech Pod Závěrkou.

Mezonetové byty na prodej, Praha 5 Nový mezonetový byt na prodej | Svoboda & Williams Byt s výhledem na Prahu Bytový dům v ulici Pod Závěrkou Nový byt na prodej, Smíchov Mezonetový byt s terasou

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.