Všechny zprávy

26. listopad 2021

Svoboda & Williams vydala první printový speciál magazínu Selected

Po bezmála roce od spuštění online magazínu Selected vydává Svoboda & Williams první printový speciál, jehož ústřední linkou jsou rozličné způsoby, jakými lze dojít ke šťastné mysli a stavům radosti. Ve čtvrtek 25. listopadu k příležitosti vydání proběhl slavnostní večer plný umění a vůní v ateliéru umělkyně Lucie Jindrák Skřivánkové.

První tištěný speciál Selected vznikal v úzké spolupráci marketingového týmu Svoboda & Williams s šéfredaktorem magazínu Tomášem Ottou. „Jedním z prvotních záměrů, který jsme si určili vůbec před tím, než jsme spustili online magazín Selected, bylo digitální formát doprovodit jednou ročně tím tištěným. Nechtěli jsme ale vydat nudný firemní časopis plný prázdných slov, naopak jsme usilovali o skutečně zajímavý obsah, jak po psané, tak po vizuální stránce,“ vysvětluje Otta. Natálie Bartošová, která měla na starosti marketingovou stránku projektu, doplňuje: „Šlo nám zejména o to, aby byl tištěný magazín Selected decentně a zároveň moderně zpracovaný a aby jeho obsah stál především na portrétování zajímavých osobností.“

Zmíněnou vizuální stránku povznesla spolupráce s významnou českou umělkyní Lucií Jindrák Skřivánkovou, která speciálně pro Selected vytvořila dílo na obálku. „Obraz jsem malovala s myšlenkou na krásu života, spokojenost a rozkvět. Pouštěla jsem si u toho svou oblíbenou skladbu Stand on the Word od Keedz, u které vždy tančím, a podle ní jsem obraz taky pojmenovala. Píseň je o lásce, kterou nic neohrozí, je pevná jako skála. Na obraz jsem použila dominantní žlutou barvu, celá kompozice se vznáší a tančí, je tam lehkost a hravost. To jsou věci, které dělají život lehčí a zároveň plný,“ říká umělkyně.

Právě v ateliéru Lucie Jindrák Skřivánkové proběhl 25. listopadu slavnostní večer k příležitosti vydání první tištěné edice magazínu. Celá událost proběhla pod taktovou Svoboda & Williams a Studia Visit, o nezapomenutelnou atmosféru se kromě všudypřítomného umění postaraly také interiérové parfémy Pigmentarium.

 

Selected Magazine by Svoboda & Williams Selected Magazine by Svoboda & Williams První printový speciál magazínu Selected První printový speciál magazínu Selected Ateliér Lucie Jindrák Skřivánkové Lucie Jindrák Skřivánková Slavnostní večer plný umění a vůní Slavnostní večer plný umění a vůní Lucie Jindrák Skřivánková Současné české umění | Selectedmag Selectedmag | Svoboda & Williams První printová edice magazínu Selected První printová edice magazínu Selected Selected Magazine by Svoboda & Williams Selected Magazine by Svoboda & Williams Vlastimil Šenkýř a Anna Jožová Vlastimil Šenkýř a Anna Jožová

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.