Všechny zprávy

25. listopad 2021

Svoboda & Williams vítězem v kategorii Best Local Real Estate Agency na CIJ Awards 2021

Realitní společnost Svoboda & Williams zvítězila v kategorii Best Local Real Estate Agency ve 21. ročníku letošních CIJ Awards Czech Republic.

Na letošním ročníku CIJ Awards bylo nominovaných 73 společností, osobností, projektů, transakcí a kampaní, které soutěžily v celkem 22 kategoriích. Realitní společnost Svoboda & Williams obhájila vítězství v kategorii Best Local Real Estate Agency. „Ocenění si moc vážíme, jelikož je ukazatelem kontinuity v kvalitě služeb poskytovaných našim klientům. Rád bych poděkoval jak všem, kdo pro nás hlasovali, tak celému týmu Svoboda & Williams,“ uvedl k zisku ocenění Prokop Svoboda, Managing Partner Svoboda & Williams.

Ocenění CIJ Awards Czech Republic, která mají v České republice na poli realitního trhu nejdelší tradici, každoročně uděluje společnost Roberts Publishing Media Group, s. r. o., vydavatel tištěných a online zpráv zaměřených na dění v realitním segmentu regionů střední a jihovýchodní Evropy.

 

Best Local Real Estate Agency | CIJ Awards 2021 CIJ Awards 2021 | Svoboda & Williams 21. ročník CIJ Awards Czech Republic Svoboda & Williams vítězem v kategorii Best Local Real Estate Agency na CIJ Awards 2021

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.