Všechny zprávy

15. prosinec 2021

Prodej bytů v bratislavském projektu rezidence Slávičie zahájen

Na základě exkluzivního pověření zahajuje realitní kancelář Svoboda & Williams prodej 12 bytů a 4 nebytových prostor v novém bratislavském projektu rezidence Slávičie, který je umístěný v klidné části Starého Města, ve Slavičím údolí. Kolaudace projektu je naplánovaná na březen 2022.

Portfolio Svoboda & Williams rozšiřuje 12 nových bytů, které se rozprostírají na samostatných podlažích a disponují výměrami od 116 m2 do 143 m2, ke každému z nich navíc přísluší i sklep. Čtyři viladomy, jichž jsou byty součástí, vytvářejí uzavřený monitorovaný komplex s integrovanými oddychovými zónami a společným zeleným prostranstvím – údržbu celého objektu bude mít na starosti správcovská firma.

Byty se prodávají ve stavu shell&core, což umožňuje dokončení do podoby podle představ budoucích majitelů. Disponují hliníkovými okny Aluprof MB-86 s trojskly, venkovními žaluziemi Lomax v antracitové barvě, rekuperační jednotkou v každé obytné místnosti, tepelným čerpadlem Panasonic Aquarea, vstupními dveřmi Defendor a podlahovým vytápěním, které je doplněné o možnost regulace teploty v každé místnosti. V bytech i apartmánech je navíc příprava na krb. Jednotlivé interiéry nabízejí díky nadstandardní světlé výšce stropů 2,8 metru mimořádnou vzdušnost.

Rezidenční komplex Slávičie je obklopený zelení vzrostlých stromů a díky zasazení do jižního svahu Slávičího údolí zaručuje klidné bydlení v soukromí. K domům vede nově vybudovaná soukromá cesta s videovrátným. Areál je monitorovaný 24/7 a exkluzivně přístupný pouze pro rezidenty, součástí jsou i společné exteriérové plochy. Bezproblémové parkovaní zabezpečuje podzemní podlaží s přímým napojením výtahem k jednotlivým podlažím nebo na venkovních parkovacích stáních.

Více informací o projektu rezidence Slávičie.

Bratislavský rezidenční projekt Slávičie | Svoboda & Williams Nové byty na prodej, Bratislava Byt s terasou, Bratislava

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.