Všechny zprávy

15. únor 2022

Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem 505 m2 kancelářských prostor v budově Trimaran

Tým pronájmu komerčních prostor Svoboda & Williams v rámci exkluzivního zastupování zprostředkoval pronájem 505 m2 kanceláří v budově Trimaran. Novým nájemcem je zde od prosince letošního roku farmaceutická společnost Gedeon Richter.

Nadnárodní farmaceutická společnost Gedeon Richter byla založena v roce 1901 v Budapešti a nyní má své pobočky i výrobní závody po celém světe. Sídlem českého zastoupení společnosti byly dosud prostory v administrativní budově na Praze 4 a jedním z hlavních požadavků vedení společnosti bylo v této lokalitě zůstat i nadále, a to zejména díky dobré dopravní infrastruktuře a vybavenosti v okolí.

Od počátku bylo plánem relokovat české zastoupení Gedeon Richter do moderní budovy, která by splňovala současné nároky na kvalitní pracovní zázemí. Po srovnání několika alternativ se společnost přiklonila ke kancelářím v budově Trimaran,“ říká k úspěšné transakci Petra Schinkmannová ze Svoboda & Williams, která klienta zastupovala v celém procesu relokace.

 

Gedeon Richter Česká republika – nové sídlo Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem 597 m2 kancelářských prostor v budově Trimaran Budova Trimaran, Praha 4 Kanceláře k pronájmu, Praha

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.