Všechny zprávy

19. leden 2022

Zdeněk Vojtek novým regionálním ředitelem Svoboda & Williams

Tým Svoboda & Williams v lednu rozšířil Zdeněk Vojtek, který po mnohaletých zkušenostech v předních realitních společnostech nastoupil na pozici Regional Director pro Moravu.

Zdeněk Vojtek se na realitním trhu pohybuje již od roku 1998. Sedmnáct let vedl vlastní realitní agenturu, od roku 2015 působil jako Leasing Manager ve společnosti AIG/LINCOLN CZ, později známé jako White Star Real Estate, kde měl na starosti mimo jiné významné realitní transakce v kancelářském komplexu Campus Science Park či v logistice a retailu. V posledních téměř třech letech měl jako Senior Leasing Manager ve společnosti CPI Property Group svěřené regionální portfolio zaměřené na segment kanceláří, jehož součástí je například významný multifunkční projekt Nová Zbrojovka.

Dosud jsem měl možnost podílet se na velmi zajímavých projektech, které proměňují brněnskou metropoli. Nyní se těším na novou výzvu, jejímž cílem je naplno rozvinout potenciál společnosti Svoboda & Williams v regionu Moravy,“ říká Zdeněk Vojtek, nový Regional Director ve Svoboda & Williams.

Zdeněk Vojtek, Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.