Všechny zprávy

16. únor 2022

Svoboda & Williams nabízí kanceláře k pronájmu v budově Patria West Offices

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla pověřena zprostředkováním pronájmu kanceláří v administrativní budově Patria West Offices (budova City West B1) v pražských Stodůlkách, která je součástí portfolia Patria investiční společnosti.

Na pěti nadzemních podlažích budovy Patria West Offices (budova City West B1) se nachází celkem 22 755 m² pronajímatelné plochy – v současné době jsou k dispozici menší prostory na prvním a třetím podlaží. Díky pásům velkoformátových oken je každé patro zalité denním světlem, navíc se z nich otevírá výhled do přilehlé zeleně a na náměstí, které tvoří hlavní urbanistický celek komplexu.

Část čtvrtého patra je vyhrazena pro servisované kanceláře s flexibilní dobou nájmu West Flexi Offices, v nichž se nacházejí kromě klasických i denních kanceláří a coworkingu také zasedací místnosti. Tyto prostory mohou využívat jak samotní nájemci West Flexi Offices, tak dlouhodobí nájemci z budovy i z celého komplexu City West. Součástí budovy Patria West Offices je rovněž centrální recepce, prosklený parter s restauracemi i obchodními jednotkami a fitness centrum. V podzemní garáži se nachází 426 parkovacích stání a v bezprostřední blízkosti jsou k dispozici nabíjecí stanice pro elektromobily Siemens a E.ON.

Předností administrativního komplexu City West, jehož je Patria West Offices (budova City West B1) součástí, je rozlehlý park, který dává celému objektu nadstavbu příjemného pracovního prostředí v zeleni. „Atraktivitu budovy vedle přilehlého parku a dobré dostupnosti z centra města zvyšují in-house servisované kanceláře West Flexi Offices. Požadavky nájemců se v posledních letech proměnily a je potřeba, aby větší office parky na tento vývoj reagovaly vyčleněním části prostor pro flexibilní koncept kanceláří. Proto věříme, že budou kanceláře k pronájmu v Patria West Offices pro potenciální nájemce zajímavé i z tohoto důvodu," dodává Jaroslav Waldhauser ze Svoboda & Williams. 

Více o kancelářích Patria West Offices.

 

Patria West Offices | Svoboda & Williams Kanceláře k pronájmu Stodůlky Patria West Offices | Kanceláře k pronájmu Praha Volné kanceláře k pronájmu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.