Všechny zprávy

05. duben 2022

Svoboda & Williams exkluzivně pověřena prodejem nových apartmánů v projektu LuxApartments

Nadstandardní projekt LuxApartments v Penati Golf Resort ve slovenských Šajdíkových Humencích, vzdálený jen hodinu cesty autem z Bratislavy i Brna, nabízí kromě prémiového 36jamkového golfového hřiště také privátní bydlení s výhledem a přímým vstupem do jezera.

Portfolio Svoboda & Williams tak rozšiřují nově vybudované a nadčasové apartmány s výměrami od 33 m2 do 157 m2 situované v projektu Penati Golf Resort, který kromě golfu nabízí rozmanité možnosti aktivního trávení volného času: cykloturistiku, nordic walking, procházky, vodní cyklistiku, tenis či plavbu na člunech. Nechybí zde ani dětské hřiště a restaurace.

Rezidence je tvořená dvěma apartmány s terasami a předzahrádkami na přízemní úrovni, třemi apartmány s terasami na poschodí a prostorným střešním penthousem. Nová moderní budova leží přímo na břehu jezera se soukromou pláží pro rezidenty.

Velkou předností apartmánového viladomu jsou výhledy přímo na jezero a bezprostřední propojení s exteriérem. Střešní penthousy se navíc prodávají zařízené prémiovým italským nábytkem značek Minotti a Poliform, pro zvýšený komfort mají vstup do interiéru přímo z výtahu. Díky využití CLT panelů vyráběných na míru v Rakousku, které jsou tvořené vysoce kvalitními přírodními materiály, splňuje stavba přísné ekologické standardy.

Více informácí o apartmánech v LuxApartments

Svoboda & Williams exkluzivně pověřena prodejem nových apartmánů v projektu LuxApartments Svoboda & Williams exkluzivně pověřena prodejem nových apartmánů v projektu LuxApartments Svoboda & Williams exkluzivně pověřena prodejem nových apartmánů v projektu LuxApartments Svoboda & Williams exkluzivně pověřena prodejem nových apartmánů v projektu LuxApartments Svoboda & Williams exkluzivně pověřena prodejem nových apartmánů v projektu LuxApartments

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.