Všechny zprávy

17. květen 2022

Fragment: nová kapitola nájemního bydlení byla zahájena

Na základě exkluzivního pověření investiční skupinou Trigema zahajuje Svoboda & Williams první fázi pronájmu bytů v rezidenčním projektu Fragment. Unikátní stavba, která od počátku vzniká jako symbióza mezi architekturou, uměním a rezidenčním developmentem, je tak o další krok blíže k cílové rovince – již v prosinci 2022 se její prostory zaplní prvními obyvateli.

Fragment je výsledkem spolupráce investiční skupiny Trigema s architekty Davidem Wittasskem a Jiřím Řezákem z prestižní kanceláře Qarta architektura a s umělcem Davidem Černým. Za majestátní fasádou stavby vytvořenou z dynamicky členěných rozpixelovaných bloků nyní vzniká 140 designově zařízených bytů k pronájmu, vybavených od podlahy ke stropu. „Fragment má ambici přepsat kapitolu nájemního bydlení v Česku. Svým propojením umění a designu jak v exteriérech, tak v interiérech, přidanými službami a vysokým standardem široce přesahuje hranici „obyčejného“ rezidenčního bydlení,“ říká Marcel Soural, předseda představenstva investiční skupiny Trigema.

Budoucí nájemci ocení, že život ve Fragmentu se ponese v duchu těch nejmodernějších řešení pro maximální komfort. Technologické vybavení všech jednotek zahrne vytápění i chlazení za využití aktivovaných podhledů, vzduchotechniku s rekuperací, filtrací a úpravou vlhkosti i teploty přiváděného vzduchu a chytrou domácnost Smart Home Loxone, pomocí které lze ovládat tepelnou pohodu, ventilaci, osvětlení, domovního vrátného či zabezpečení. Pohodlí a bezstarostnost zaručí i široká škála služeb, které budou obyvatelům Fragmentu plně k dispozici.

Samotná stavba nevzniká jen jako neobyčejná architektonická dominanta, ale i jako objekt, který maximálně využívá moderní řešení pro výstavbu. Využité technologie tak zahrnují například tepelná čerpadla země–voda se soustavou 30 geotermálních vrtů hloubky 180 m, využití studniční a dešťové vody pro pokrytí provozní spotřeby a zelené střechy s vegetací.

Kolaudace stavby je naplánována na listopad roku 2022.

Více informací o projektu Fragment.

Fragment: nová kapitola nájemního bydlení byla zahájena Fragment: nová kapitola nájemního bydlení byla zahájena Fragment: nová kapitola nájemního bydlení byla zahájena Fragment: nová kapitola nájemního bydlení byla zahájena Fragment: nová kapitola nájemního bydlení byla zahájena Fragment: nová kapitola nájemního bydlení byla zahájena

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.