Všechny zprávy

13. květen 2022

Rezidence Slávičie se blíží kolaudaci

Začátek procesu kolaudace je naplánovaný na poslední květnový den, přičemž je pravděpodobné, že byty v nově vybudovaných viladomech budou zkolaudované ještě před létem 2022.

Novostavby čtyř viladomů se blíží úspěšné kolaudaci. Momentálně je dokončený exteriér se společnými zelenými plochami, venkovním parkovištěm i soukromou příjezdovou cestou do hlídaného rezidenčního objektu.

Rezidence Slávičie nabízí bezstarostnou sousedskou atmosféru v obklopení vzrostlých stromů bratislavského Starého Města. Každý viladům má přitom stejné dispoziční řešení, které nabízí vhodné bydlení pro rodiny, páry i jednotlivce. Na druhém a třetím podlaží se rozprostírají identické, velkorysé čtyřpokojové byty. Na nejvyšším podlaží najdete exkluzivní dvoupokojový byt s terasou orientovaný na tři světové strany. První podlaží je vyhrazené pro nebytové prostory, které je možné využít jako apartmány nebo kanceláře. V podzemí se nachází zabezpečené parkování a vstup do sklepů.

Více informací o projektu.

Rezidence Slávičie se blíží kolaudaci Rezidence Slávičie se blíží kolaudaci Rezidence Slávičie se blíží kolaudaci

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.