Všechny zprávy

31. květen 2022

Prodej bytů v projektu Orelská 13 úspěšně dokončen.

Realitní kancelář Svoboda & Williams úspěšně ukončila prodej bytů v projektu Orelská 13. Bydlení s osobitou atmosférou v pulzující čtvrti pražských Vršovic oslovilo klienty svým investičním potenciálem i chytrými dispozicemi bytů.

Rezidenční projekt Orelská 13 nabídl 19 bytových jednotek – 15 bytů o dispozici 2+kk, dvě přízemní jednotky s vlastními zahrádkami. Jako zlatý hřeb šly nakonec do prodeje dva nově vestavěné podkrovní byty s terasami, kompletně dokončené v prémiovém standardu podle návrhu renomovaného architektonického studia Rangherka 5. „Významnou roli v rozhodování kupujících hrála žádaná lokalita i zdařilá rekonstrukce secesního domu, která obnovila maximum z jeho půvabu. Zejména menší byty prodané ve stavu white walls poskytly klientům ideální příležitost pro vytvoření osobitého domova i skvělou investiční příležitost,“ komentuje úspěšný prodej Peter Drahokoupil, senior property consultant projektu. 

Prodej bytů v projektu Orelská 13 úspěšně dokončen. Prodej bytů v projektu Orelská 13 úspěšně dokončen. Prodej bytů v projektu Orelská 13 úspěšně dokončen. Prodej bytů v projektu Orelská 13 úspěšně dokončen.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.