Všechny zprávy

16. červen 2022

Svoboda & Williams exkluzivním prodejcem bytových jednotek ve funkcionalistickém paláci Londýnská 54 a 56

Na základě exkluzivního pověření zahájila realitní kancelář Svoboda & Williams prodej bytů v budově na rohu ulic Londýnská a Jugoslávská na rozhraní pražského Nového Města a Vinohrad, který po dokončení velkorysé revitalizace nabídne 31 reprezentativních bytů ve vysokém standartu.

Část šestipatrového funkcionalistického paláce bývalé Vinohradské záložny už prošla nákladnou rekonstrukcí společných prostor i interiérů podle návrhu architektonického ateliéru QUADRATA, revitalizace usilující o zachování původního konceptu domu nicméně dál pokračuje. Hotový projekt okouzlí vyváženým spojením funkcionalistické architektury s novodobými prvky, které odpovídá současným požadavkům na moderní bydlení. Patří k nim prosklený výtah či bezpečnostní vstupní dveře, v domě taky vzniká nová kotelna pro centrální vytápění.

Interiéry bytů nabídnou vysoký standard s masivními dřevěnými dvouvrstvými podlahami, sanitárním vybavením Hansgrohe, koupelnovou keramikou Vitra, velkoformátovými obklady v dekoru přírodního kamene, bezfalcovými interiérovými dveřmi a bezpečnostními vstupními dveřmi. Bytové jednotky jsou orientovány jak do ulice, tak do klidného vnitrobloku. Většina bytů disponuje balkonem či terasou, budoucí majitelé mají také možnost dokoupit si k bytu sklepní kóje v domě.

Projekt Londýnská 54 a 56 stojí na jedné z hlavních vinohradských tepen, v oblíbeném v místě setkávání, kde se protínají místní komunikační uzly. Noblesní městská čtvrť s řadou původních činžovních domů od známých architektů láká širokými ulicemi stíněnými stromy, upravenými parky, kvalitní restaurační a kavárenskou scénou, či množstvím škol i další občanské vybavenosti.

Více o projektu Londýnská 54 a 56.

Svoboda & Williams exkluzivním prodejcem bytových jednotek ve funkcionalistickém paláci Londýnská 54 a 56 Svoboda & Williams exkluzivním prodejcem bytových jednotek ve funkcionalistickém paláci Londýnská 54 a 56 Svoboda & Williams exkluzivním prodejcem bytových jednotek ve funkcionalistickém paláci Londýnská 54 a 56 Svoboda & Williams exkluzivním prodejcem bytových jednotek ve funkcionalistickém paláci Londýnská 54 a 56

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.