Všechny zprávy

14. červen 2022

Početný tým Svoboda & Williams tužil vztahy ve Slavonicích

Slavonice se o druhém červnovém víkendu staly dějištěm velkého realitního mejdanu. Do malebného města proslulého svéráznou atmosférou i bohatou historií se sjel kompletní tým realitní kanceláře Svoboda & Williams na teambuilding.

Klíčovým tématem setkání bylo představení nové IT struktury, která výrazně vylepší interní firemní procesy a do budoucna i funkcionalitu IT nástrojů Svoboda & Williams pro externí uživatele. Do několika chladných dnů se i přes nepřízeň počasí vešly taky vyjížďky na kolech, keramický kurz, výlet do unikátního biotopu blízkých mokřadů, které opečovává enviromentální pozemková společnost Refugium, nebo do barvité slavonické historie. Minulými příběhy i slavonickými zákoutími realitní tým provedl místní rodák a jeden z členů divadla Sklep Zdeněk Žampa, kterému nikdo neřekne jinak než Žampič. Vedle průzkumu zdejšího genia loci samozřejmě došlo i na analýzy a prognózy vývoje realitního trhu, byznysové strategie a neformální setkání a seznamování – tým Svoboda & Williams se za šestnáct let na trhu totiž rozrostl na 130 členů.

Početný tým Svoboda & Williams tužil vztahy ve Slavonicích Početný tým Svoboda & Williams tužil vztahy ve Slavonicích Početný tým Svoboda & Williams tužil vztahy ve Slavonicích Početný tým Svoboda & Williams tužil vztahy ve Slavonicích Početný tým Svoboda & Williams tužil vztahy ve Slavonicích Početný tým Svoboda & Williams tužil vztahy ve Slavonicích Početný tým Svoboda & Williams tužil vztahy ve Slavonicích Početný tým Svoboda & Williams tužil vztahy ve Slavonicích Početný tým Svoboda & Williams tužil vztahy ve Slavonicích Početný tým Svoboda & Williams tužil vztahy ve Slavonicích Početný tým Svoboda & Williams tužil vztahy ve Slavonicích Početný tým Svoboda & Williams tužil vztahy ve Slavonicích Početný tým Svoboda & Williams tužil vztahy ve Slavonicích Početný tým Svoboda & Williams tužil vztahy ve Slavonicích

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.