Všechny zprávy

12. září 2022

Prodáno! Přes 60 procent bytů v ostravské rezidenci Nové Lauby už našlo majitele

Přestože na staveništi poblíž Masarykova náměstí v centru Ostravy panuje intenzivní ruch, většina z 89 jednotek, které tu do konce roku 2023 vyrostou, už nyní má vlastníky. Zájemcům o Nové Lauby tak zůstává k dispozici 32 bytů.

Nejambicióznější rezidenční projekt Ostravy, který přispívá k obnově historického jádra města, provází od zahájení prodeje nemalý zájem. „Menších bytových jednotek 1+kk a 2+kk aktuálně zbývá k prodeji jen několik. V červenci jsme také zahájili prodej penthousů s velkorysými střešními terasami, které na ostravský realitní trh přinášejí unikátní standard bydlení,“ říká Eva Prašivková, Senior Property Consultant Svoboda & Williams.

Zájemci o moderní bydlení podle návrhu uznávané architektonické kanceláře znamení čtyř – architekti mohou teď vybírat z kompletní škály dispozic 1+kk až 4+kk. Pro komfort klientů otevřela realitní kancelář Svoboda & Williams v Ostravě showroom, kde najdou mimo jiné vzorky projektových standardů Nových Laub. Realizace zatím běží podle harmonogramu a hrubá stavba už roste do výšky.

Více o projektu Nové Lauby zde.

Prodáno! Přes 60 procent bytů v ostravské rezidenci Nové Lauby už našlo majitele Prodáno! Přes 60 procent bytů v ostravské rezidenci Nové Lauby už našlo majitele Prodáno! Přes 60 procent bytů v ostravské rezidenci Nové Lauby už našlo majitele

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.