Všechny zprávy

16. září 2022

Byty u brněnského parku Lužánky jsou před dokončením, polovina je prodaná

Realitní kancelář Svoboda & Williams již prodala většinu z dvanácti půdních bytů, které vznikají v paláci z 19.století přímo u parku Lužánky. Explozivní poptávka po nájemních bytech momentálně výrazně zvyšuje investiční potenciál zbývajících jednotek.

V těchto týdnech finišují stavební práce v paláci, který v duchu pozdního historismu vystavěl významný rakouský architekt Josef Nebehosteny. Nyní tady vzniká jedenáct nových bytových jednotek s výměrou od 37 m2 do 82 m2. Dokončeny budou do konce roku v kvalitním standardu, který zahrnuje dřevěné podlahy, střešní okna Dakea, podlahové vytápění v koupelnách i prémiovou koupelnovou sanitu. Samotný palác dýchá jedinečnou atmosférou, kterou podtrhují impozantní společné prostory zdobené štukovým dekorem. Chodby zdobí původní kachlové dláždění a schodiště s původním litinovým zábradlím.

„Jde o velmi atraktivní lokalitu s rychlým dosahem centra města i nedaleké zeleně, v krátké vzdálenosti se nacházejí také všechny brněnské univerzitní fakulty. Mimořádný převis poptávky po nájemním bydlení v Brně meziročně zvýšil ceny v tomto segmentu o 20 procent, takže jde rovněž o jedinečnou příležitost ke koupi nemovitosti se skvělým investičním potenciálem,“ říká Tereza Štěrbová, Senior Property Consultant v brněnské pobočce Svoboda & Williams.

Více o projektu Štefánikova zde.

Byty u brněnského parku Lužánky jsou před dokončením, polovina je prodaná Byty u brněnského parku Lužánky jsou před dokončením, polovina je prodaná Byty u brněnského parku Lužánky jsou před dokončením, polovina je prodaná

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.