Všechny zprávy

14. leden 2015

Svoboda & Williams poskytla službu zastupování nájemce (T-rep) firmě StringData

Odborníkům z oddělení komerčního pronájmu realitní kanceláře Svoboda & Williams se v rámci služby zastupování nájemce (T-rep) podařilo dopomoci IT firmě StringData k významné optimalizaci nájemních nákladů.

Miroslav Holoubek, Finance Manager z firmy StringData, zhodnotil službu T-rep, poskytovanou realitní kanceláří Svoboda & Williams, následovně:
Rád bych tímto poděkoval společnosti Svoboda & Williams, zejména pak paní Macháčkové, která se ujala řešení naší otázky, jak do budoucna řešit prostory k podnikání. Připravila pro nás přehlednou analýzu možností na trhu s kancelářskými prostorami dle našich potřeb a poté s námi jednotlivé možnosti prošla a poskytla nám odborné poradenství. Po rozhodnutí, že zůstaneme v současných prostorách se podařilo paní Macháčkové vyjednat významnou slevu na nájemném a revidovat problematická ustanovení v nájemní smlouvě. Na celé práci zejména oceňuji profesionalitu a drive k rychlému dokončení celé transakce, minimalizaci počtu schůzek a ochotu komunikovat převážně po mailu a telefonu. Služby Svoboda & Williams bych tímto rád doporučil i ostatním, kteří řeší, v jakých prostorách dále podnikat.

Pro nezávazné informace o službě T-rep se prosím obraťte na Petru Macháčkovou: tel: +420605296541, e-mail: petra.machackova@svoboda-williams.com

Zastupování nájemce (T-rep} | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.