Všechny služby

Prodej a koupě zahraničních nemovitostí

Nabídka vybraných zahraničních nemovitostí ke koupi

Realitní kancelář Svoboda & Williams nabízí luxusní zahraniční nemovitosti k prodeji v nejžádanějších lokalitách celého světa. Rodinné domy, sezónní rezidence, apartmány a vily u moře, historické objekty či romantické usedlosti k prodeji naleznete v katalogu nemovitostí k prodeji v zahraničí. To vše v oblíbených rekreačních destinacích, v centrech metropolí i uprostřed panenské přírody.

V rámci této pravidelně aktualizované nabídky představujeme výběr zahraničních nemovitostí z portfolia naší partnerské sítě Christie’s International Real Estate. Tato síť aktuálně sdružuje 138 realitních kanceláří, zaměřených na prémiový segment, ve 46 zemích celého světa.

Náš výběr se zaměřuje především na zahraniční nemovitosti na prodej v Řecku, Švýcarsku, Portugalsku, Francii, USA či Argentině. Dokážeme však zprostředkovat koupi nemovitosti také v oblíbených lokalitách Chorvatska či Itálie a dalších zemí. Zájemcům o koupi nemovitosti v zahraničí nabízíme osobní přístup, profesionální servis a dokonalou orientaci na relevantních trzích.

Spolupracujeme výhradně s partnery z řad předních lokálních realitních kanceláří, členů realitní sítě Christie’s International Real Estate.

Kompletní nabídku zasíláme na základě preferencí a požadavků konkrétního klienta: pokud tedy hledáte zahraniční nemovitost ke koupi, neváhejte se na nás obrátit, a to i v případě, kdy žádná z prezentovaných nabídek nevyhovuje vašim představám.

Prodej vaší nemovitosti v zahraničí

Vlastníte nemovitost v zahraničí a preferujete komunikaci v češtině nebo byste rádi našli kupce z řad českých klientů? V rámci spolupráce s Christie’s International Real Estate dokážeme zprostředkovat prodej nemovitosti ve 46 zemích světa. Díky tomuto partnerství zajistíme lokální know-how v kombinaci s mezinárodním marketingovým zásahem.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Veronika Krejcárková
International Property Consultant
E-mail: veronika.krejcarkova@svoboda-williams.com