Všechny služby

Ubytovací služby

Apartmány s kompletním servisem
Praha si uchovává svůj historický půvab a zároveň do něj integruje moderní životní styl. Tohle město se svými křivolakými uličkami, historickými budovami a úchvatnými památkami prostě musíte vidět. Pro mnohé z těch, kdo Prahu navštívili, se stalo tohle město druhým domovem. Naše apartmány s kompletním servisem v Praze poskytují vedle výhod a služeb, jež nabízejí hotely, mnohem více prostoru a soukromí. Většina našich apartmánů je situována v renovovaných budovách v blízkosti nejatraktivnějších míst v centru města. Standardně je hostům k dispozici úklidová služba a výměna ložního prádla a součástí vybavení apartmánů je také Wi-fi připojení k internetu, kabelová televize a plně zařízená kuchyň.

Služby zákazníkům
Naši agenti jsou vám k dispozici ve všední dny od 9 do 18 hodin na emailových adresách info@prague-stay.com, info@svoboda-williams.com nebo +420 257 328 281.

Ubytování v hotelu
Na Prague-Stay.com vám nabízíme luxusní hotelové ubytování v našich vybraných pražských boutique a design hotelech. Všechny hotely v naší nabídce se nacházejí v centru Prahy v pečlivě rekonstruovaných historických budovách v půvabných ulicích Starého Města a Malé Strany, kde je obklopuje tisíciletá historie české metropole v podobě rozmanitých architektonických stylů. Hotely jsou zde představeny barevnými fotografiemi, doplněny o aktuální a podrobné informace a mapky centra, jež vám usnadní plánování nezapomenutelného pobytu v Praze.