Všechny služby

Marketing

Realitní kancelář Svoboda & Williams nabízí přidanou hodnotu efektivní marketingové strategie, díky níž Vaše nabídka osloví relevantní zájemce o koupi či pronájem nemovitosti.

Web
Trojjazyčné, pro mobilní přístup optimalizované webové stránky svoboda-williams.com jsou odbornou veřejností i klienty vnímány jako klíčový portál pro prodej, koupi i pronájem nadstandardních nemovitostí v Praze a Brně. Jejich hlavní součástí je obsáhlá a jasně vyprofilovaná online databáze nemovitostí, které jsou aktuálně na trhu k dispozici. Naše weby svoboda-williams.com prague-stay.com generují přes 200 000 přístupů za měsíc.

Direct mailing
Dlouhodobě sledujeme poptávku v kategorii nadstandardních rezidenčních nemovitostí na pražském a brněnském realitním trhu. Současně s tím budujeme unikátní databázi, čítající přes 25 000 profilovaných kontaktů, mj. na majitele a management významných českých či mezinárodních společností, členy komor, představenstev i privátní investory. Kontakty z databáze oslovujeme pravidelnými newslettery.

Tisková inzerce
Jsme významným inzerentem v předních českých realitních časopisech. V magazínu ESTATE zaujímá naše inzerce každý měsíc 40 stran a pravidelně inzerujeme i v časopisech Real City, Grand Reality a dalších realitních titulech s výrazným zásahem. Svou nabídku pravidelně představujeme také v lifestylových titulech Dolce Vita, Luxury Guide nebo Esprit.

PR
Dlouhodobě spolupracujeme s předními českými deníky (Hospodářské noviny, E15, MF Dnes, Lidové noviny), významnými zpravodajskými, odbornými a lifestylovými tituly (Euro, Forbes, Ekonom, ZEN, City Life, Stavební fórum, Esprit a další) i s nezávislými novináři, kteří píší o realitách. O výjimečných nemovitostech a projektech prezentovaných pod značkou Svoboda & Williams píší i prestižní zahraniční periodika (The New York Times, The Financial Times, The Observer, The Guardian).

Sociální média
Svoboda & Williams disponuje u svých stránek na sociálních sítích profilovaným publikem fanoušků, kteří zveřejněný obsah dále organicky šíří (virální efekt až 60 %). Aktuálně zvolená strategie znamená téměř 5 000 zasažených uživatelů denně (organic daily reach), u sponzorovaných postů až 70 000 uživatelů. Dle social media standardů má 1 kampaň/post s takto profilovaným cílením (custom audience) marketingovou hodnotu 25 000 Kč až 100 000 Kč.

Venkovní reklama
Nabízené nemovitosti dále zviditelňují velkoformátové plachty na fasádách v prestižních lokalitách Prahy a Brna.