Design interiérů

Ornamenty

Adresa: Václavkova 169/1, Praha 6 a Přátelství 38, Praha 10, showroom walldesignu: Nad Úvozem 926, Zdice, +420 603 866 249, ornamenty@ornamenty.net, http://www.ornamenty.net

Designové studio ORNAMENTY se postará o to, aby klientovy prostory, ať už vnitřní či venkovní, soukromé či veřejné, ožily a staly se originálními, příjemnými na pohled a s jedinečnou atmosférou.

Studio ORNAMENTY, jež založila v roce 2003 výtvarnice Pavlína Rampachová Valdová, se specializuje v odvětví tzv. walldesignu, tedy designu stěn, který hraje při tvorbě interiéru klíčovou roli. Pomáhá totiž vytvářet unikátní, osobitou atmosféru a zároveň zceluje architektonický prostor a vytváří tak jednotný, elegantní styl. Studio ORNAMENTY do konceptů interiéru s řemeslnickou mistrností začleňuje též umělecká díla a autorský design. Kromě designu stěn, od akustických řešení až po dekorativní omítky, 3D panely a umělecké stěny, nabízí designové studio též široké spektrum italského designového nábytku. Od roku 2015 je přímým dovozcem tohoto zboží a dnes nabízí ve svém prodejním portfoliu přes 40 italských značek prémiové kvality, mezi nimi například postele Novamobili nebo nábytek značky Tonon. Od samotného návrhu až po realizaci, studio ORNAMENTY pokrývá nabízenými službami kompletní řešení vašeho interiéru. Stačí si domluvit vstupní konzultaci s bytovým architektem, během které se seznámí s vaším interiérem a představami – na čem u designu interiéru trváte, po jaké atmosféře toužíte, který z interiérových stylů je vám nejbližší. V případě vaší spokojenosti se studio následně postará o interiérové návrhy, vizualizace a animace, návrhy zahrad i teras, poskytnutí projektové dokumentace pro výrobu nábytku a jiných doplňků, prezentaci vhodného nábytku včetně cenové nabídky, samotnou realizaci a technický dozor během celého procesu. Díky otevřené komunikaci jsou bytoví architekti ve studiu ORNAMENTY schopni zcela pochopit klientova přání, očekávání a individuální styl. V případě, že se rozhodnete využít služeb studia ORNAMENTY, můžete se těšit na profesionální přístup plný porozumění a především vznik prostoru s jedinečným stylem a smyslem pro detail, který do interiéru vnáší pouze praví odborníci. 

Podívejte se také na další Design interiérů