Byt 2 + kk, Příčná, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Příčná, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Příčná, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Příčná, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Příčná, Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Příčná, Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 2 + kk, Příčná, Nové Město - Praha 1 | 7
Byt 2 + kk, Příčná, Nové Město - Praha 1 | 8
Byt 2 + kk, Příčná, Nové Město - Praha 1 | 9

Byt 2 + kk, 4.NP, č. 13

Interiér 73 m2, balkon 1 m2

Praha 1, Nové Město, Příčná

Nový byt 2+kk se balkonem ve 4. nadzemním podlaží funkcionalistického činžovního domu po kompletní rekonstrukci, s 11 garážovými stáními a sklepy. To vše přímo v centru Prahy v tiché ulici mezi stanicemi metra Můstek a Karlovo náměstí. Kvalitní a citlivá renovace budovy s důrazem na detail a zachování původních prvků, nadstandardní materiály a zajištění služby recepce. Projekt nabízí celkem 19 bytů různých velikostí a dispozic.

Interiér bytu je tvořen jižně orientovaným obývacím pokojem s kuchyní, severně orientovanou ložnicí s balkonem směřujícím do klidného dvora, koupelnou, šatnou a předsíní. Byt je dokončen ve vysokém standardu, který zahrnuje klimatizaci ve všech pokojích, italský mramor v koupelnách, masivní dubové lepené podlahy, sanitu Duravit, sádrové omítky a nová špaletová okna. Centrální plynová kotelna v domě, elektrické podlahové topení v koupelně. Cena neobsahuje 4% daň z nabytí nemovité věci.

Dům se nachází nedaleko Novoměstské radnice, 3 minuty chůze od stanice metra a zastávek tramvají na Karlově náměstí a 7 minut od metra Můstek na Václavském náměstí. Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost a dostatek kulturního, společenského i sportovního vyžití.

Interiér 72,55 m2, balkon 1,33 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 74 m2
Balkon 1 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 21325
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.