Byt 2 + kk, Karla Engliše, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Karla Engliše, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Karla Engliše, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Karla Engliše, Smíchov - Praha 5 | 4

Byt 2 + kk

Interiér 56 m2, balkon 7 m2

Praha 5, Smíchov, Karla Engliše

Jižně orientovaný byt s balkonem situovaný ve 2. patře moderního rezidenčního projektu s ostrahou a podzemním parkováním v klidné ulici na Smíchově. Lokalita v blízkém dosahu nákupního a zábavního centra Nový Smíchov, minutu chůze od stanice metra Anděl a nedaleko Francouzského lycea.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, pracovním koutem a vstupem na balkon, 1 ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna s vanou a toaletou a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Byt je orientován do zeleného a klidného vnitrobloku.
Dřevěné plovoucí podlahy, bezpečnostní dveře, videotelefon, alarm, kamerový systém v budově. Kupní cena zahrnuje 1 parkovací stání v podzemní garáži a sklep. V nabídce také sousední byt 50 m2 s balkonem 6 m2, s možností spojení obou jednotek.

Interiér 56 m2, balkon 7 m2, sklep.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 63 m2
Balkon 7 m2
Parkování 1 parkovací stání v podzemní garáži v ceně
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 21406

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.