Byt 3 + kk, U Pernikářky, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, U Pernikářky, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, U Pernikářky, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, U Pernikářky, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, U Pernikářky, Smíchov - Praha 5 | 5
Zahrada 100 m2

Byt 3 + kk, 1.NP, č. 02.2

Interiér 98 m2, terasa 51 m2, zahrada 100 m2

Praha 5, Smíchov, U Pernikářky

Jižně orientovaný zahradní byt 3+kk se 2 parkovacími stáními v prémiové lokalitě Hřebenek. Nově vzniklý, architektonicky nadčasový projekt pasivního viladomu v klidné jednosměrné ulici lemované vzrostlými stromy, s 10 prvotřídními, jižně orientovanými byty, saunou a působivou vstupní halou.

Dispozice bytu nabízí obývací pokoj s kuchyní a jídelním prostorem, hlavní ložnici, dětskou ložnici, sdílenou koupelnu (vana, toaleta), toaletu pro hosty, technickou místnost, šatnu a vstupní halu. Všechny pokoje mají vstup na terasu, volně navazující na rozlehlou zahradu.

Standardy vybavení zahrnují třívrstvé dubové podlahy, velkoformátovou bezespárovou dlažbu, dřevěná okna s izolačními trojskly a venkovními hliníkovými roletami na dálkové ovládání, bezfalcové interiérové dveře, bezpečnostní vstupní dveře, značkové zařizovací předměty, centrální větrání s rekuperací tepla, vytápění pasivními konvektory pod okny, vyhřívané podlahy v koupelnách, přípravu pro smart home systém a klimatizaci. Kupní cena obsahuje 2 parkovací stání v podzemní garáži a úložný sklepní prostor.

Zasazení do vilové zástavby z první poloviny 20. století na úpatí vrchu Strahov nabízí klidné bydlení a vysokou míru soukromí. Výhodou je též snadná dosažitelnost centra Prahy, včetně obchodní, zábavní a business zóny Anděl. Nejbližší zastávky MHD se nacházejí pouhých několik minut chůze od domu.

Prodejní plocha dle NOZ 98,43 m2

Interiér 91,56 m2, terasa 50,68 m2, zahrada 99,74 m2, sklad zahradního nábytku 7 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 149 m2
Terasa 51 m2
Zahrada 100 m2
Parkování 2 stání v podzemní garáži zahrnuta v ceně
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22577
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.