Byt 1 + kk, Pavla Švandy ze Semčic, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 1 + kk, Pavla Švandy ze Semčic, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 1 + kk, Pavla Švandy ze Semčic, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 1 + kk, Pavla Švandy ze Semčic, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 1 + kk, Pavla Švandy ze Semčic, Smíchov - Praha 5 | 5

Byt 1 + kk

Interiér 45 m2

Praha 5, Smíchov, Pavla Švandy ze Semčic

Plně zařízené studio ideální pro krátkodobé pronájmy, v 5. nadzemním podlaží činžovního domu s výtahem ve vysoce atraktivní lokalitě u Janáčkova nábřeží, jen pár kroků od Petřínských sadů a zastávek MHD, v pěším dosahu centra a mnoha památek, divadel a muzeí.

Studio tvoří obytná místnost s kompletně vybavenou kuchyní, jídelním a spacím prostorem, koupelna s vanou, toaletou a bidetem a předsíň. Dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba a obklady, střešní okna Velux.

Vyhledávaná lokalita s kompletní občanskou vybaveností, v pěším dosahu centra. V okolí se nachází obchodní centrum Nový Smíchov, kino a stanice metra linky B na Andělu, squash a fitness centrum ARBES, malebné Arbesovo náměstí, rozlehlá zahrada Kinských.

Interiér 45 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 45 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25146

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.