Byt 2 + kk, V Lesíčku, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, V Lesíčku, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, V Lesíčku, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, V Lesíčku, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, V Lesíčku, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, V Lesíčku, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, V Lesíčku, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, V Lesíčku, Smíchov - Praha 5 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 43 m2

Praha 5, Smíchov, V Lesíčku

Světlý renovovaný byt je umístěný v 5. nadzemním podlaží plně zrekonstruovaného činžovního domu s novým proskleným výtahem, v blízkosti petřínské lanovky a se skvělou dostupností centra Prahy.

Předsíň se vstupem do koupelny a následná chodba ústí obývacího pokoje s přípravou na kuchyňský kout. Z chodby vedou dveře do ložnice orientované na západ do klidné jednosměrné ulice.

Koupelna je vybavena sprchovým koutem, bidetem a toaletou JIKA a podomítkovými bateriemi JIKA. V bytě jsou nová špaletová okna, plovoucí dřevěné podlahy, SDK podhledy a sádrová omítka. Vytápění je radiátory Radik, kotel je plynový průtokový Immergas, který je ukryt v technické místnosti.

Oblíbená lokalita nedaleko Vltavy má výbornou dopravní dostupnost autem i městskou dopravou – v těsné blízkosti jsou autobusové a tramvajové zastávky, stanice metra Anděl (trasa B) je vzdálená 10 minut chůze. Parkování je před domem v zóně pro rezidenty. Snadné napojení na Pražský okruh, dálnici D5 směr Německo i směrem na letiště. V okolí je veškerá občanská vybavenost: obchody, restaurace, bary a kavárny, v docházkové vzdálenosti je Centrum Nový Smíchov. Procházky nabízí Petřínské sady přístupné lanovkou nebo Kampa s romantickou Čertovkou.

Interiér 43 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 43 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26528

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.