Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 8
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 9

Byt 5 + kk, 5.NP, 5.16

Interiér 158 m2, balkon 26 m2

Praha 5, Smíchov, Na Hřebenkách

Moderní byt 5+kk se dvěma balkony situovaný v pátém podlaží novostavby bytového domu navržené italským architektem Porcellinim ve velmi vysokém standardu a s ideálním umístěním v mírném slunném svahu zajistí to nejpohodlnější bydlení s příjemnými výhledy do zeleně.

Dispoziční řešení bytu se vyznačuje funkčností, velkorysou plochou a praktickými úložnými prostory. Interiér tvoří vstupní chodba, hala navazující na obývací pokoj s kuchyní a balkonem, hlavní ložnice s en-suite koupelnou, další 3 ložnice, koupelna a samostatná toaleta. Dvě ložnice mají vstup na druhý balkon. Elegantní společné prostory poskytnou recepci, dále také místnost pro uložení kol a dětských kočárků.

Interiér bude vybaven dřevěnými lamelovými podlahami, velkoformátovou dlažbou, hliníkovými okny s termoizolačními trojskly, bezpečnostními vstupními ocelovými dveřmi, dřevěnými interiérovými dveřmi, inteligentním ovládáním LED osvětlení a sanitou značek Grohe, Villeroy & Boch nebo KALDEWEI. Chlazení je zajištěno pomocí centrálních cirkulačních jednotek v podhledech předsíní a chodeb bytů. Cena zahrnuje 2 garážové stání.

Oblast Hřebenky patří mezi nejžádanější rezidenční lokality v Praze jak pro svůj klid díky minimálnímu dopravnímu vytížení, tak okamžitého dosahu samého centra Prahy s veškerými službami. Za zmínku stojí rychlý dojezd k několika prestižním mezinárodním školám v Praze 6 nebo široká možnost volnočasových aktivit například v parku Ladronka a Petřín. Lokalita dále umožňuje snadný výjezd směrem na letiště Václava Havla, Plzeň či Karlovy Vary.

Interiér 157,49 m2, balkon 26,32 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 184 m2
Balkon 26 m2
Parkování 2 garážové stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26712

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.