Byt 4 + kk, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 1
Byt 4 + kk, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 2
Byt 4 + kk, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 3
Byt 4 + kk, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 4
Byt 4 + kk, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 5
Byt 4 + kk, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 6
Byt 4 + kk, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 7
Byt 4 + kk, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 8
exkluzivně

Byt 4 + kk

Interiér 240 m2, balkon 6 m2

Praha 1, Josefov, Elišky Krásnohorské

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Vycizelovaný komorní projekt Celínka vedený architektkou Barborou Škorpilovou vzniká v raně funkcionalistickém domě, který si po celkové rekonstrukci zachová co nejvíce původních prvků a zároveň získá atributy bydlení na špičkové úrovni. Lokalita v samém srdci Prahy jen pár kroků od Pařížské ulice a v pěším dosahu významných pražských památek. Plánované dokončení 2. čtvrtletí roku 2019.

Dispozice prostorného bytu rozkládajícího se na celém 3. podlaží poskytne velký obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelním prostorem, plynovým krbem a okny na východ s výhledem na Španělskou synagogu, pracovnu a 2 západní ložnice s balkóny do vnitrobloku a s walk-in šatnami. U obou ložnic jsou koupelny a oddělené toalety. Dále zde vznikne příjemně prostorná vstupní hala, samostatná toaleta a technická místnost.

Výška stropů 3,5 m zaručuje komfortní pocit prostoru a vzdušnosti, stěny bez přímých sousedů zajistí naprostý klid a soukromí. Byt bude dokončen ve vyšším standardu ve stavu white walls s možností dokončení od zmíněné architektky projektu ze studia Mimolimit, nebo s Nobis Studiem či vlastním osobním architektem. Špaletová okna s izolačním dvojsklem, vstupní bezpečností dveře a balkonové dveře budou repliky původních. Byt bude připraven například na instalaci inteligentního systému ovládaní technologií či chlazení pomocí FCU. Optimální vlhkost vzduchu a jeho čistotu zajistí rekuperační jednotka. Domovní dveře budou zajištěny elektronickým přístupovým systémem s kamerou. K bytové jednotce patří 1 garážové stání v automatickém parkovacím systému a sklep.

Dům je umístěn v boční klidné uličce obývané převážně starousedlíky či dlouhodobými nájemci, není zde žádný noční klub. Výhodou trvalého bydliště v centru je parkovací karta pro rezidenty celé Prahy 1, bezpočet kulturních aktivit a také bezproblémová dostupnost MHD i pěší dosažitelnost mnoha kanceláří, úřadů, obchodů, divadel a kin i kvalitních škol všech stupňů.

Interiér 239,6 m2, balkóny 6,4 m2 (2x3,2 m2), sklep, 1 parkovací stání.

Více informací o projektu Celínka.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 246 m2
Balkon 6 m2
Parkování 1 garážové stání zahrnuto v ceně
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26765
Informace o projektu Celínka

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.