Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 1
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 2
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 3
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 4
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 5
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 6
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 7
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 8

Byt 3 + kk

Interiér 112 m2

Praha 10, Vinohrady, Korunní

Mezonetový byt ve 3. a 4. patře moderního rezidenčního projektu Korunní Dvůr od architekta David Chisholma z CMC Architects se nachází ve vyhledávané čtvrti Prahy 2 - Vinohrady s vynikající dostupností do centra.

Světlý byt nabízí v nižším podlaží prostorný, zajímavě řešený obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. Vysoké stropy a střešní okna zajišťují dostatek světla a dodávají místnosti pocit většího a vzdušného prostoru. U předsíně je samostatná toaleta. Schodištěm z obývacího pokoje se vstupuje do soukromé části bytu, tvořené hlavní koupelnou a dvěma ložnicemi, jednou s pracovním koutem.

Byt je vybaven dřevěnými parketami a hliníkovými okny, stíněnými vnitřními žaluziemi. Vytápění podlahovými konvektory. Kuchyň je plně vybavená. Rezidence disponuje 24hodinovou recepcí s ostrahou. K bytu patří sklep, parkovací stání v garážích možné pronajmout.

Rezidence se nachází na pomezí zástavby činžovních domů a vilové čtvrti s několika architektonicky významnými domy. V těsné blízkosti je mnoho obchodů, stylových kaváren a restaurací, pivovar, dětské hřiště, lékárna, mateřské i základní školy. Zastávka tramvaje je přímo před domem, spoj jezdí tři minuty ke stanici metra A Flora nebo deset minut přímo do centra.

Interiér 112,43 m2 sklep 3,33 m2

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 112 m2
Parkování Garážové stání k pronájmu
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26815

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.