Byt 3 + 1, Žitná, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + 1, Žitná, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 3 + 1, Žitná, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 3 + 1, Žitná, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 3 + 1, Žitná, Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 3 + 1, Žitná, Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 3 + 1, Žitná, Nové Město - Praha 1 | 7
Byt 3 + 1, Žitná, Nové Město - Praha 1 | 8
Byt 3 + 1, Žitná, Nové Město - Praha 1 | 9

Byt 3 + 1

Celková plocha 0 m2

Praha 1, Nové Město, Žitná

Byt ve 4. patře zrekonstruovaného funkcionalistického domu s výtahem se nachází jen pár kroků od Václavského náměstí.

Z malé předsíňky se otevírá prostor 15metrové haly, odkud vedou dveře do všech místností bytu. Vlevo jsou umístěny dvě veliké ložnice s orientací oken na západní stranu do ulice. Vpravo je malá kuchyňka s oknem na východ do klidného dvora a ložnice se stejně orientovaným oknem a balkonkem. Dále je součástí bytu koupelna s vanou, samostatná toaleta a spíž.

V bytě jsou zachovány původní prvky: například dřevěná okna a dveře včetně kliček, ve dvou ložnicích jsou dřevěné parkety. V hale je původní vestavěná skříň a výklenek na další úložný prostor. Útulná kuchyňka je vybavena myčkou, ledničkou a malou sklokeramickou varnou deskou. Vytápění a ohřev vody je centrální. K bytu patří sklep.

Byt se nachází v srdci Nového Města, kousek od Karlova i Václavského náměstí. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost: obchody, lékárny, restaurace, bary, kina, divadla. V docházkové vzdálenosti jsou zastávky tramvají i stanice metra všech linek. Kousek od domu je také zastávka nočních autobusů včetně spoje z letiště.

Interiér 80, 4 m2, balkon ? m2.

Prodejní cena prodáno
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27009

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.