Byt 2 + kk, Úvoz, Malá Strana - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Úvoz, Malá Strana - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Úvoz, Malá Strana - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Úvoz, Malá Strana - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Úvoz, Malá Strana - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Úvoz, Malá Strana - Praha 1 | 6
Byt 2 + kk, Úvoz, Malá Strana - Praha 1 | 7
Byt 2 + kk, Úvoz, Malá Strana - Praha 1 | 8
Byt 2 + kk, Úvoz, Malá Strana - Praha 1 | 9
Byt 2 + kk, Úvoz, Malá Strana - Praha 1 | 10
Byt 2 + kk, Úvoz, Malá Strana - Praha 1 | 11
Byt 2 + kk, Úvoz, Malá Strana - Praha 1 | 12
Společné prostory zkolaudovány.

Byt 2 + kk

Interiér 59 m2, balkon 1 m2

Praha 1, Malá Strana, Úvoz

13 380 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Byt s historickými barokními a klasicistními prvky a balkonem je umístěn ve 2. podlaží památkově chráněného Domu U Bílého jablka ze 17. století, který byl nedávno kompletně zrekonstruován. Prestižní adresa v samém srdci Malé Strany, v místě s jedinečnou atmosférou, přímo pod Pražským hradem a kousek od Karlova Mostu či Kampy.

Interiér tohoto bytu je tvořen předsíní přístupnou do všech jednotlivých místností: obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice se zimní zahradou a balkonem, koupelny a samostatné toalety.

Byt je ve stavu white walls, tj. bez dokončení finálních povrchů a zařizovacích předmětů. Interiér si dokončí (a následně nechá zkolaudovat) nový majitel ve spolupráci s architektem projektu. Technická příprava umožňuje variabilní řešení koupelny. Při rekonstrukci budova získala novou střechu, fasádu, špaletová okna (orientována na západ) a repasovaná historická okna (do ulice), upravené společné prostory, hydraulický výtah, centrální plynovou kotelnu a také přípravu pro klimatizaci. Veškeré inženýrské sítě jsou kompletně vyměněny. Vchodové dveře jsou repliky původních, stropy mají štukovou výzdobu. Součástí kupní ceny bytu je sklepní kóje. Rekonstrukce společných prostor již byla zkolaudována.

Dům je součástí exkluzivní, vysoce žádané lokality s minimálním provozem aut, v těsné blízkosti Pražského hradu a v pěším dosahu nespočtu významných památek, muzeí, galerií, restaurací, kaváren a romantických zákoutí. Pár minut chůze od domu je zastávka tramvaje Pohořelec a Malostranské náměstí, 1 zastávku tramvají je vzdálena stanice metra linky A Malostranská. V blízkosti se nachází množství upravených zahrad a parků, například Velká strahovská zahrada nebo Petřínské sady.

Podlahová plocha 59,6 m2, balkon 0,4 m2, sklepní kóje.

Prodejní cena 13 380 000 Kč / 518 203 €
Celková plocha 60 m2
Balkon 1 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27128

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.