Byt 2 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 2 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 2 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 2 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 2 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 2 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 2 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 7
Byt 2 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 8
Byt 2 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 9

Byt č. 27, 6.NP, 2+kk

Interiér 47 m2

Praha 2, Vinohrady, Na Švihance

Novostavba bytu se nachází v 6. nadzemním podlaží elegantní vinohradské rezidence Na Švihance 11. Projekt vznikl rekonstrukcí secesního domu situovaného v ulici lemované krásnými japonskými třešněmi jen pár kroků od Riegrových sadů a náměstí Jiřího z Poděbrad.

Dispozice nabízí jižní obývací pokoj s přípravou na kuchyňskou linku, 1 ložnici, koupelnu, předsíň a samostatnou toaletu.

Byt je nabízen ve stavu "white walls", což umožňuje dokončit podlahy, koupelnu, kuchyňskou linku a interiérové dveře zcela dle představ majitele. Okna jsou nová dřevěná, vstupní dveře bezpečnostní. K vybavení patří domovní videotelefon. Celý dům prošel rekonstrukcí společných prostor, fasády, střechy a stoupacího vedení. Součástí rekonstrukce byly také rozvody topení a elektřiny (přívod k bytovým dveřím), nová plynová kotelna a výstavba proskleného výtahu až do patra.

Nejvyhledávanější rezidenční lokalita
nabízí veškeré služby v krátké docházkové vzdálenosti: restaurace, kavárny, bistra, potraviny, poliklinika, lékárny, mateřské i základní školy. Součástí blízkých Riegrových sadů je sokolovna s plaveckým bazénem, venkovní posilovna i skvěle vybavené dětské hřiště. Na náměstí Jiřího z Poděbrad se konají vyhlášené farmářské trhy.

Výměra jednotky dle NOZ 47,27 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 47 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28557
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.