Byt 3 + 1, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 3 + 1, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 3 + 1, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 3 + 1, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 3 + 1, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 3 + 1, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 3 + 1, Vinohrady - Praha 2 | 7

Byt 3 + 1

Interiér 92 m2

Praha 2, Vinohrady

Kompletně zrekonstruovaný kvalitně vybavený byt s klimatizací a krásným výhledem do upravené zeleně je součástí vinohradského činžovního domu s výtahem nedaleko několika parků a stanice metra.

Interiér bytu ve 3. podlaží tvoří 3 velké pokoje, samostatná kuchyň s jídelnou, předsíň s velkým úložným prostorem pod stropem a světlá koupelna s rohovou vanou a toaletou.

K vybavení patří nová kuchyňská linka německé zn. Häcker s vestavěnými spotřebiči (myčka a elektrická trouba AEG, indukční varná deska a komínová vestavná digestoř Bosch), chladničkou Samsung a velkou spížovou skříní, dále pračka LG a klimatizace Toshiba s nízkými provozními náklady. Na podlahách je položena dubová plovoucí podlaha švédské zn. Kährs a dlažba. Okna jsou dřevěná špaletová, v koupelně plastová. Bezpečnostní vstupní dveře, vytápění plynovým kotlem Protherm.

Byt je umístěn na rozmezí Prahy 2 a Prahy 10, v bezprostřední blízkosti Grébovky a pár kroků od zastávky tramvaje. 8 minut chůze nebo 1 zastávku tramvají je stanice metra linky A Náměstí Míru. V místě je veškerá občanská vybavenost: mateřské a základní školy, dětská hřiště, sportoviště, obchody, restaurace, kavárny, kadeřnické salóny, divadla, banky, lékaři a mnoho dalšího.

Interiér 92,2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 92 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB E
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28884

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.