Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 1
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 2
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 3
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 4
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 5
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 6
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 7
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 8
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 9
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 10

Byt 3 + kk

Interiér 86 m2, balkon 2 m2

Praha 10, Vinohrady, Korunní

Moderní mezonetový byt se 2 balkóny a garážovým stáním je umístěn ve 2. podlaží rezidenčního komplexu Korunní Dvůr s nonstop recepcí, ostrahou a společným upraveným vnitroblokem v oblíbené pražské čtvrti Vinohrady. Výhodná lokalita přímo u zastávky tramvaje a v pěším dosahu stanice metra.

Ve vstupní úrovn
i je obývací pokoj s jídelnou, kuchyňským koutem a vstupem na zasklený balkón, dále toaleta pro hosty a předsíň. Patro tvoří 2 ložnice (1 s balkónem) a koupelna (vana, sprchová zástěna, umyvadlo, WC, přípojka na pračku).

K vybavení patří dřevěné podlahy, velkoplošná francouzská okna se žaluziemi, vestavěné úložné prostory, bezpečnostní dveře, videotelefon či vstup na čipovou kartu. Vytápění podlahovými konvektory se zdrojem tepla z centrální kotelny v domě. K jednotce přísluší sklep, garážové stání je přístupné pohodlně výtahem.

Oblíbená lokalita nabízí skvělé spojení MHD, množství upravené zeleně a kompletní služby v bezprostředním okolí. Pár kroků od domu fungují 2 mateřské školky a základní škola, nespočet kaváren a restaurací včetně populárního lokálního pivovaru, stylové obchody a butiky, ale také galerie nebo knihovna. Na nedalekém náměstí Jiřího z Poděbrad se konají vyhlášené farmářské trhy. Téměř před domem staví tramvaj s rychlými spoji k metru a do centra (4 minuty na náměstí Míru, 9 minut na Karlovo náměstí). Stanice metra a obchodně-zábavní centrum Flora jsou vzdáleny 8 minut chůze.

Interiér 86 m2, balkóny 2 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 88 m2
Balkon 2 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29185

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.