Byt 2 + kk, Pod Kavalírkou , Košíře - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Pod Kavalírkou , Košíře - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Pod Kavalírkou , Košíře - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Pod Kavalírkou , Košíře - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Pod Kavalírkou , Košíře - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Pod Kavalírkou , Košíře - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Pod Kavalírkou , Košíře - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, Pod Kavalírkou , Košíře - Praha 5 | 8
Byt 2 + kk, Pod Kavalírkou , Košíře - Praha 5 | 9
Byt 2 + kk, Pod Kavalírkou , Košíře - Praha 5 | 10
Loft se zahradou

Byt 2 + kk

Interiér 53 m2, terasa 5 m2, zahrada 49 m2

Praha 5, Košíře, Pod Kavalírkou

Tichý loftový ateliér s terasou a zahradou se nachází ve 2. nadzemním podlaží moderního bytového domu s výtahem a garáží. Dům stojí přímo u parku, v místě s kompletní občanskou vybaveností a perfektním spojením do centra.

Ve vstupní úrovni je umístěn obývací pokoj s kuchyňským koutem, terasou a vstupem do zahrady, hostinská toaleta (s bidetovou sprchou) a předsíň. Patro tvoří otevřená galerie využívaná jako ložnice a koupelna (sprchový kout, umyvadlo, WC, přípojka na pračku).

Součástí kuchyňské linky jsou vestavné spotřebiče (indukční varná deska a trouba Amica, myčka Beko, digestoř Philco) a pracovní deska z imitace betonu. K vybavení patří vinylové podlahy, hliníková okna s dvojitou výškou, vestavěné skříně v ložnici, bezpečnostní vstupní dveře a nábytek. K jednotce přísluší sklep a garážové stání.

Pár kroků od domu je tramvajová i autobusová zastávka s rychlými spoji ke stanici metra linky B Anděl a k obchodně-zábavnímu centru Nový Smíchov (7 minut). V blízkosti jsou potraviny, restaurace, bankomat nebo pošta. V okolí je velké množství zelených ploch (například zahrada Klamovka, přírodní park Košíře-Motol nebo přírodní památka Skalka). Cesty autem urychluje nedaleký vjezd do tunelového komplexu.

Kolaudováno jako ateliér.

Plocha dle NOZ 52,7 m2, terasa 5 m2, zahrada 49 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 58 m2
Terasa 5 m2
Zahrada 49 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30416

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.