Byt 4 + kk, Hilleho, Brno - střed - Brno | 1
Byt 4 + kk, Hilleho, Brno - střed - Brno | 2
Byt 4 + kk, Hilleho, Brno - střed - Brno | 3
Byt 4 + kk, Hilleho, Brno - střed - Brno | 4
Byt 4 + kk, Hilleho, Brno - střed - Brno | 5
Byt 4 + kk, Hilleho, Brno - střed - Brno | 6
Byt 4 + kk, Hilleho, Brno - střed - Brno | 7
Byt 4 + kk, Hilleho, Brno - střed - Brno | 8
Byt 4 + kk, Hilleho, Brno - střed - Brno | 9
Byt 4 + kk, Hilleho, Brno - střed - Brno | 10
Byt 4 + kk, Hilleho, Brno - střed - Brno | 11
Byt 4 + kk, Hilleho, Brno - střed - Brno | 12

Byt 4+kk, č. 14, 4.NP

Interiér 110 m2

Brno, Brno - střed, Hilleho

Prostorný byt se nachází na klidném místě přímo u parku Lužánky v nejatraktivnější brněnské lokalitě Černá Pole. Byt je součástí projektu Hilleho 6, jež spočívá v kompletní rekonstrukci reprezentativního činžovního domu v historizujícím stylu. Vznikne zde 17 bytových jednotek, které budou odpovídat současným nárokům na bydlení a zároveň si uchovají dobovou atmosféru. Dokončení je plánováno na červenec 2019.

Dispozici bytu ve 4. podlaží přístupném výtahem bude tvořit obytný prostor s kuchyní a jídelnou, dále 2 ložnice, koupelna, samostatná toaleta, pracovna, komora a předsíň.

Projekt rekonstrukce nájemního domu stavitele F. A. Dvořáka probíhá podle návrhu studia A77 architekti, kteří se mj. zaměřují na rekonstrukce památek a sakrálních staveb. K vysokému standardu vybavení budou patřit trojvrstvé dubové parkety, vyhřívaná dlažba z přírodního kamene, dřevěná kastlová okna s izolačními skly (do dvora eurookna), ateliérová střešní okna, historizující masivní kazetové dveře nebo sanitární zařízení prémiových značek Duravit, Knief, Aet, Geberit a Lavare. Vytápění bude plynovým kondenzačním kotlem a bude zde příprava na chlazení. Kupní cena zahrnuje sklepní kóji, obyvatelé budou mít přístup do zeleného vnitrobloku.

Dům stojí v boční klidné ulici v důstojné městské čtvrti Černá Pole s množstvím historických staveb a vzrostlých stromů. Přímo u náměstí 28. října, v těsné blízkosti parku Lužánky a nedaleko vily Tugenhat i středu města, který je dostupný pěšky nebo 1 zastávku tramvají. V okolí je kompletní občanská vybavenost: školy všech stupňů, restaurace, bary, kavárny, pošta, obchody, ale též například Městské divadlo.

Interiér 110 m2, sklep 5,9 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 110 m2
Parkování Možnost pronájmu parkovacího stání před domem
Sklep Ano
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30795

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Fragment