Byt 4 + kk, Na Václavce, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 4 + kk, Na Václavce, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 4 + kk, Na Václavce, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 4 + kk, Na Václavce, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 4 + kk, Na Václavce, Smíchov - Praha 5 | 5
EXKLUZIVNĚ

Byt 4 + kk

Interiér 166 m2, terasa 8 m2

Praha 5, Smíchov, Na Václavce

19 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Prostorný podkrovní byt s terasou a nádhernými výhledy do zeleně právě vzniká v 5. podlaží architektonicky zajímavého činžovního domu stojícího v blízkosti romantických parků Santoška a Na Skalce. Oblíbená a snadno dostupná lokalita s množstvím významných vil.

Půdní prostor nabídne byt s dispozicí 4+kk, plochou více než 150 m2 a 8 metrovou terasou. Interiér bude při předání dokončen (podlahy, koupelny, interiérové dveře), materiály a vybavení mohou být vybrány po dohodě s novým majitelem. Velkým benefitem je výtah, který může vést přímo do bytu. Součástí kupní ceny je sklep. Parkování před domem v zóně pro rezidenty.

Dům ve stylu geometrické secese, který zaujme atypickými hrázděnými arkýři, právě prochází kompletní rekonstrukcí.

Místo se nachází v pěším dosahu od smíchovského centra Anděl. Veškerá vybavenost je v těsné blízkosti, například pošta, lékárna, potraviny, restaurace nebo zimní stadion. Mateřská i základní škola pár kroků od domu, nedaleko je gymnázium i francouzské lyceum. K příjemnému bydlení přispívá množství zeleně v okolí: zahrada Santoška pod zalesněným Pavím vrchem, upravené sady na Skalce nebo park Mrázovka. Zastávka tramvají a stanice metra jsou vzdáleny 5 minut chůze nebo 2 minuty autobusem, který staví kousek od domu.

Interiér 165,7 m2, terasa 8,2 m2.

Pro více informací nás kontaktujte.

Prodejní cena 19 000 000 Kč / 739 300 €
Celková plocha 174 m2
Terasa 8 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31271

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.