Byt 2 + kk, Týnská ulička, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Týnská ulička, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Týnská ulička, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Týnská ulička, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Týnská ulička, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Týnská ulička, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 2 + kk, Týnská ulička, Staré Město - Praha 1 | 7
Byt 2 + kk, Týnská ulička, Staré Město - Praha 1 | 8
Byt 2 + kk, Týnská ulička, Staré Město - Praha 1 | 9
Byt 2 + kk, Týnská ulička, Staré Město - Praha 1 | 10

Byt 2 + kk

Interiér 76 m2, balkon 1 m2

Praha 1, Staré Město, Týnská ulička

Zrekonstruovaný byt s balkonem do vnitrobloku je umístěn ve 2. patře měšťanského domu stojícího v historickém jádru Prahy, v bezprostřední blízkosti Týnského chrámu, Ungeltu a Staroměstského náměstí. Po několik staletí osídlená lokalita má silného genia loci.

Interiér s vysokými stropy se skládá z obývacího pokoje s arkýřem, balkonem a kuchyňským koutem, ložnice, koupelny (sprcha, WC, bidet, umyvadlo, pračka), šatny a zádveří.

Součástí vybavení jsou repasované parkety, špaletová okna s přímým výhledem na Týnský chrám, kuchyňská linka včetně zabudovaných spotřebičů a barového pultu, vestavěné úložné prostory a trezor, bezpečnostní zámek vstupních dveří a domovní audiovrátný. Dům je udržovaný a bez výtahu.

Byt se nachází v atraktivní lokalitě Starého Města s mnoha památkami i luxusními obchody, širokým výběrem restaurací, barů a kaváren, s divadly, kostely a galeriemi. V docházkové vzdálenosti je stanice metra linky A Staroměstská i linky B Náměstí Republiky a také zastávky tramvají včetně nočních spojů. Zeleň a odstup od ruchu města nabízí zahrada Za svatyněmi u Anežského kláštera nebo Letenské sady na protějším břehu Vltavy. Panorama Hradčan je možné obdivovat při plavbě některou z lodí, které kotví nedaleko domu.

Interiér 75,81 m2, balkon 1,43 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 77 m2
Balkon 1 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32274

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.