Byt 2 + 1, Gorazdova, Nové Město - Praha 2 | 1
Byt 2 + 1, Gorazdova, Nové Město - Praha 2 | 2
Byt 2 + 1, Gorazdova, Nové Město - Praha 2 | 3
Byt 2 + 1, Gorazdova, Nové Město - Praha 2 | 4
Byt 2 + 1, Gorazdova, Nové Město - Praha 2 | 5

Byt 2 + 1

Interiér 88 m2, balkon 5 m2

Praha 2, Nové Město, Gorazdova

10 990 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Družstevní byt s balkonem se nachází ve 4. podlaží secesního domu stojícího v samém centru města, v boční ulici souběžné s Rašínovým nábřežím nedaleko ikonického Tančícího domu. Cena zahrnuje nesplacenou anuitu.

Současnou dispozici tvoří obývací pokoj se vstupem na východně orientovaný balkon, 2 ložnice, kuchyňský kout, koupelna, samostatná toaleta, předsíň a komora.

Byt je určen k rekonstrukci. V interiéru zůstaly zachovány původní architektonické prvky: špaletová okna, dvoukřídlé kazetové dveře s obložkami a zdobenými skly, dubové parkety. Vytápění plynovými WAW kamny v jednotlivých místnostech.

V přízemí domu bývala v minulosti restaurace Na rybárně (Rybárna), kterou mělo v oblibě mnoho osobností včetně Václava Havla. V bezprostřední blízkosti i dnes funguje množství restaurací, kaváren, obchodů včetně prodejen potravin, lékařské a další služby, školy od mateřských po vysoké. Místo má také perfektní dostupnost díky blízké stanici metra Karlovo náměstí a tramvajové zastávce Jiráskovo náměstí. V okolí se nachází historické pamětihodnosti a přístaviště výletních lodí. Zelenou oázu ve městě představuje blízký Slovanský ostrov s parkem, dětským hřištěm a palácem Žofín.

Interiér 87,6 m2, balkon 4,5 m2.

Prodejní cena 10 990 000 Kč / 440 304 €
Služby 13 460 Kč
Celková plocha 92 m2
Balkon 5 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34307

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.