Byt 3 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 1
Byt 3 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 2
Byt 3 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 3
Byt 3 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 4
Byt 3 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 5
Byt 3 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 6
Byt 3 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 7
Byt 3 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 8
Byt 3 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 9
Byt 3 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 10
Byt 3 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 11
Byt 3 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 12

Byt 3 + kk, 5.NP, č.51

Interiér 74 m2, terasa 31 m2, lodžie 5 m2

Praha 8, Kobylisy, Vršní

Byt se dvěma terasami a lodžií leží v 5. podlaží novostavby umístěné vysoko nad centrem Prahy a údolím Vltavy, v oblíbené čtvrti Kobylisy s perfektním dopravním spojením, kompletní nabídkou služeb a množstvím zeleně. Dokončení je naplánováno na konec tohoto roku.

Dispozici bytu tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyni a přístupem na terasu, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (se sprchovým koutem a WC) a lodžií, dále je zde 2. ložnice s terasou, centrální koupelna (se sprchovým koutem a WC), prostorná vstupní chodba a komora. Obě ložnice jsou orientované do klidné ulice se zelení.

Interiér bude dokončen v elegantním standardu, zahrnujícím vinylové podlahy, keramickou dlažbu a obklady v koupelně, francouzská okna s dřevěnými a hliníkovými rámy, značkovou sanitu, tropické dřevo na terasách a lodžii a bezpečnostní vstupní dveře. Kupní cena zahrnuje sklep, k bytu je možné přikoupit 1–2 garážová stání. Vytápění bude zajišťovat centrální plynová kotelna v domě.

Dům vzniká v místě vzdáleném pouhých 20 minut tramvají od centra a stanice metra je 150 m od domu. V blízkém okolí funguje supermarket, kobyliský Dvůr s farmářskými produkty a komunitními akcemi, několik kaváren a restaurací, spousta malých obchodů, banka, lékárna nebo koupaliště, další služby (poliklinika, mateřské a základní školy, sportovní hala) jsou v docházkové vzdálenosti. V blízkosti je plno upravených zelených ploch, například revitalizovaný park Dlážděnka, přírodní památka Okrouhlík, rozlehlý Ďáblický háj nebo přírodní park Drahaň-Troja s mnoha unikátními přírodními památkami.

Celková plocha dle OZ 73,5 m2, terasa 21,1 m2 a 10 m2, lodžie 4,8 m2.

Pro další informace o projektu navštivte webovou stránku www.vrsni.com.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 109 m2
Terasa 31 m2
Lodžie 5 m2
Parkování Garážové stání k dokoupení
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34660

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.