Byt 2 + kk, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 2 + kk, Nové Město - Praha 1 | 7
Byt 2 + kk, Nové Město - Praha 1 | 8
Byt 2 + kk, Nové Město - Praha 1 | 9
Byt 2 + kk, Nové Město - Praha 1 | 10
Byt 2 + kk, Nové Město - Praha 1 | 11

Byt 2 + kk

Interiér 68 m2

Praha 1, Nové Město

Kompletně zařízený důstojný byt s vysokými stropy, orientovaný na jih do ulice i na sever do vnitrobloku, se nachází ve 3. podlaží citlivě zrekonstruované budovy z r. 1893 od architekta Josefa Rydrycha stojící v atraktivní Petrské čtvrti v samém srdci metropole mezi nábřežím Vltavy a náměstím Republiky. Rezidence poskytuje bydlení s působivou atmosférou danou kombinací moderních a dobových prvků.

Plocha bytu je rozdělena na tvoří jižně orientovaný obývací pokoj s otevřenou kuchyní, ložnici orientovanou do vnitrobloku, koupelnu, samostatnou toaletu a předsíň.

Elegantní interiér ozvláštňuje štuková výzdoba a další původní řemeslné prvky. Okna jsou velká dřevěná špaletová, na podlahách parkety. Byt je kompletně vybaven včetně kuchyňské linky. Vstupní dveře jsou bezpečnostní. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Do bytu se vstupuje přes důstojné společné prostory s bohatou výzdobou a moderním výtahem (do mezipatra). Původní kamenné schodiště doplňuje zdobné litinové zábradlí. Dům prošel rekonstrukcí v roce 2014.

Rezidence se nachází v centru na Novém Městě, bokem od rušných ulic. V bezprostřední blízkosti funguje nespočet kaváren a restaurací, supermarkety, gurmánská pasáž, farmářské tržiště, sportoviště i divadla, kina a galerie. V blízkém obchodním centru Palladium lze pronajmout parkovací místo. Lokalitu zpříjemňuje park Lannova s dětským hřištěm a nedaleká zahrada Za svatyněmi, procházkou přes most je možné dojít k Letenským sadům.

Podlahová plocha 68,3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 68 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35279

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.