Byt 2 + kk, K Cikánce, Slivenec - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, K Cikánce, Slivenec - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, K Cikánce, Slivenec - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, K Cikánce, Slivenec - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, K Cikánce, Slivenec - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, K Cikánce, Slivenec - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, K Cikánce, Slivenec - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, K Cikánce, Slivenec - Praha 5 | 8
Byt 2 + kk, K Cikánce, Slivenec - Praha 5 | 9
Byt 2 + kk, K Cikánce, Slivenec - Praha 5 | 10
EXKLUZIVNĚ

Byt 2 + kk

Interiér 57 m2, terasa 10 m2

Praha 5, Slivenec, K Cikánce

Milovníky pop-artu a abstraktního umění okouzlí moderní klimatizovaný byt s terasou ve 2. patře oblíbeného developerského projektu Mramorka. Byt zaujme originálním interiérem inspirovaným dílem Andyho Warhola a Pieta Mondriana a designovým vybavením, které je zahrnuto v ceně bytu.

Prostorný klimatizovaný obývací pokoj je stejně jako kuchyň orientován na jihovýchod a vybaven dřevěným nábytkem na míru. Zařízení kuchyně je barevně a materiálově sladěno s obývacím pokojem. Dodatečné denní světlo pro kulinářské aktivity poskytuje praktické okno nad kuchyňskou pracovní deskou. Prémiové spotřebiče Miele (mikrovlnná a pečicí trouba) a doplňují indukční varnou desku, vestavnou myčku a kombinovanou lednici s mrazákem. Šikovným pomocníkem je i dřezová baterie s flexibilní sprškou. Ložnice je vzdušná a tichá, se dvěma okny s výhledem do zástavby se zelení. K vybavení patří i velká vestavěná skříň a bytelná postel z masivního lakovaného dřeva.

Prostorově velkorysá designová koupelna se sprchovým koutem je zařízená předměty Villeroy & Boch a doplněna baterií a sprchovým setem HANSA. Příjemným osvěžením v koupelně je vestavěný stropní zvukový systém SONOS. K bytu náleží garážové stání a velký sklep s pevnými regály v prostoru garáží. Dům je bez výtahu.

Lokalita je dobře dostupná autem i MHD, v bezprostřední blízkosti domu je autobusová zastávka. Aktivní odpočinek i relax lze najít v nedalekém přírodním parku.

Interiér 57,49 m2, terasa 9,6 m2, sklep 7,14 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 67 m2
Terasa 10 m2
Parkování 1 garážové stání v ceně
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 36772

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.