Byt 3 + 1, Na Václavce, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 3 + 1, Na Václavce, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 3 + 1, Na Václavce, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 3 + 1, Na Václavce, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 3 + 1, Na Václavce, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 3 + 1, Na Václavce, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 3 + 1, Na Václavce, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 3 + 1, Na Václavce, Smíchov - Praha 5 | 8
Byt 3 + 1, Na Václavce, Smíchov - Praha 5 | 9
Byt 3 + 1, Na Václavce, Smíchov - Praha 5 | 10
Byt 3 + 1, Na Václavce, Smíchov - Praha 5 | 11

Byt 3 + 1

Interiér 82 m2

Praha 5, Smíchov, Na Václavce

Byt ve 2. patře obytného domu vystavěného počátkem dvacátých let 20. století ve stylu geometrické secese ve svažitém terénu ulice Na Václavce v blízkosti stanice metra Anděl nebo romantických parků Santoška a Na Skalce. Oblíbená a snadno dostupná lokalita.

Současná dispozice je nyní upravená pro krátkodobé pronájmy a nabízí 5 malých ložnic, dvě koupelny (obě se sprchovým koutem), samostatnou toaletu, kuchyni a předsíň. Nevelkou stavební úpravou lze bytu vrátit původní dispozici 3+1, viz plánek. Dva balkony zobrazené na přiloženém plánu (pod označením X-2-8 a X-2-9) prozatím nebyly realizovány; platné stavební povolení na jejich výstavbu je součástí prodeje.

V bytě jsou dřevěná špaletová okna s výhledy do zeleně, dřevěné kazetové dveře s obložkami (kromě dveří v nových dělicích příčkách) a parkety, topení a ohřev vody vlastním plynovým kotlem. K bytu náleží sklep. Dům s výraznými hrázděnými arkýři je udržovaný, v letošním roce dojde k výstavbě výtahu a úpravě společných prostor. Parkování je možné před domem v zóně pro rezidenty.

Oblíbená smíchovská lokalita kombinuje noblesu a klid vilové čtvrti Malvazinky a rušný městský život s pestrou nabídkou gastronomie, zábavy, kultury i sportu v okolí nedaleké pěší zóny Anděl. V těsné blízkosti je veškerá občanská vybavenost: pošta, lékárna, potraviny, restaurace, supermarket, mateřská a základní škola, gymnázium i francouzské lyceum. Dům je za rohem od zahrady Santoška pod zalesněným Pávím vrchem, sadů Na Skalce či parku Mrázovka. Zastávky tramvají a stanice metra Anděl jsou vzdáleny 12 minut chůze nebo 2 minuty autobusem, který staví 200 m od domu. V pěší dostupnosti 10 minut chůze je také dopravní uzel Na Knížecí.

Podlahová plocha 81,8 m, sklep 2,5 m2

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 82 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37094

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.