Byt 3 + kk, Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 3 + kk, Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 3 + kk, Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 3 + kk, Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 3 + kk, Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 3 + kk, Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 3 + kk, Žižkov - Praha 3 | 7
Byt 3 + kk, Žižkov - Praha 3 | 8

Byt 3 + kk

Interiér 90 m2

Praha 3, Žižkov

11 200 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Prostorný moderní mezonetový byt ve vysokém standardu právě vzniká v nejvyšších podlažích secesního bytového domu bez výtahu v klidné boční ulici v lokalitě širšího centra, ve čtvrti Žižkov se svou autentickou atmosférou. Možnost kompletního vybavení dle architektonického návrhu. Předpokládaný termín dokončení 6/2021. Cena je vč. DPH. Možnost dokoupení sklepa.

Ve vstupní úrovni (ve 4. NP) je umístěn velký obytný prostor s přípravou na kuchyni, pracovna, koupelna s walk-in sprchovým koutem a WC a prostorná vstupní hala s komorou. V podkroví bude ložnice s toaletou, samostatně stojící vanou, velkou šatnou a komorou.

Vysoký standard vybavení zahrnuje dubové olejované parkety, velkoformátovou dlažbu a obklady v dekoru bílého mramoru a šedého kamene doplněné o hexagonovou mozaiku, sanitu značek Vitra, Sapho, Laufen a Hansgrohe, bílé kazetové interiérové dveře, vstupní nehořlavé dveře v historizujícím stylu, klasická historizující okna Nenadal, ateliérová okna s hliníkovými rámy a trojskly, střešní okna Velux, ocelové schodiště s dubovými nášlapy, přípravu na rozvod klimatizace a podlahové vytápění v koupelně. V případě zájmu je možné zajistit kompletně vybavený interiér vytvořený ve spolupráci s architektonickým studiem BOQ a architektkou Veronikou Pánkovou.

Menší secesní budova stojí v jednosměrné ulici nedaleko parku na vrchu Vítkov, v místě s veškerými službami a snadnou dostupností MHD. V okolí se nachází mateřská a základní škola i gymnázium, kavárny, supermarket, malé obchody či pošta, blízko je Žižkovské divadlo J. Cimrmana i známý tunel pro pěší a cyklisty propojující Žižkov s trendy čtvrtí Karlín. Kousek od domu je zastávka autobusu, kterým se lze dostat k přestupní stanici metra Florenc, 5 minut chůze je vzdálena tramvajová zastávka.

Interiér 90 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 11 200 000 Kč / 439 216 €
Celková plocha 90 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38509
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.