Byt 5 + kk, Braník - Praha 4 | 1
Byt 5 + kk, Braník - Praha 4 | 2
Byt 5 + kk, Braník - Praha 4 | 3
Byt 5 + kk, Braník - Praha 4 | 4
Byt 5 + kk, Braník - Praha 4 | 5
Byt 5 + kk, Braník - Praha 4 | 6
Byt 5 + kk, Braník - Praha 4 | 7
Byt 5 + kk, Braník - Praha 4 | 8
Byt 5 + kk, Braník - Praha 4 | 9
Byt 5 + kk, Braník - Praha 4 | 10
Byt 5 + kk, Braník - Praha 4 | 11
Byt 5 + kk, Braník - Praha 4 | 12

Byt 5 + kk

Interiér 161 m2, zahrada 220 m2

Praha 4, Braník

29 700 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Moderní byt s privátní zahradou a 2 parkovacími místy v nadčasovém nízkoenergetickém viladomě s pouhými 3 jednotkami. Tato nová unikátní budova ve stavu těsně před dokončením s výtahem, parkováním, krásnými výhledy a vysokým standardem provedení je zasazena do tradiční vilové čtvrti „starého“ Braníka, který si zachovává svůj genius loci a zároveň nabízí veškeré služby k pohodlnému bydlení.

Dispozici jednotky rozkládající se po celé ploše 1. patra tvoří padesátimetrový obytný prostor s přípravou na otevřenou kuchyni a s navazující zahradní terasou, dále 4 pokoje (o velikosti od 14,6 m2 do 22,2 m2), koupelna (s vanou, sprchovým koutem, 2 umyvadly a WC), technická místnost (s toaletou a přípojkou na pračku i sušičku), komora a velká vstupní chodba propojující všechny místnosti.

Exteriér i interiér je navržen v nejvyšším standardu, energetická náročnost budovy bude A. K vybavení patří hliníková okna Schüco s izolačními trojskly, podlahové vytápění Rehau, příprava na klimatizaci, bezfalcové vnitřní dveře, velkoformátová dlažba a obklady Rivesti Design, sanita Villeroy & Boch a Laufen. K bytu přísluší dvě garážové a privátní část zahrady o velikost 220 m2 s přípravou na bazénem 6 × 3 m. Celková rozloha pozemku je 1 140 m2, zahrada je řešena terasami tak, aby obyvatelé každé jednotky měli své dostatečné soukromí.

Viladům je součástí vilové čtvrti, kde funguje prodejna potravin, lékárna, mateřská i základní škola, kavárny, restaurace, ale také divadla – divadlo nového cirkusu a pantomimy Bravo! a Duncan centre zaměřené na tanec, daleko není ani Dobeška, domovská scéna divadla Sklep. Okolí nabízí množství sportovních aktivit, jsou zde beachvolejbalové kurty, fotbalové i baseballové hřiště, tenisové kurty i golfový areál. Lokalitu charakterizuje také blízkost Vltavy se svými náplavkami, kolem níž vede oblíbená fitness stezka. Dopravní spojení zajišťují autobusy, nejbližší zastávka tramvaje Přístaviště je vzdálena 4 minuty jízdy, stanice metra Budějovická 8 minut. Jízdy autem urychluje Jižní spojka.

Interiér 161,4 m2, zahrada 220 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 29 700 000 Kč / 1 215 718 €
Celková plocha 161 m2
Zahrada 220 m2
Parkování 2 garážové stání
Sklep Ano
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39223
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.