Byt 3 + kk, Naskové, Košíře - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, Naskové, Košíře - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, Naskové, Košíře - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, Naskové, Košíře - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, Naskové, Košíře - Praha 5 | 5
Byt 3 + kk, Naskové, Košíře - Praha 5 | 6
Byt 3 + kk, Naskové, Košíře - Praha 5 | 7
Byt 3 + kk, Naskové, Košíře - Praha 5 | 8
Byt 3 + kk, Naskové, Košíře - Praha 5 | 9
Byt 3 + kk, Naskové, Košíře - Praha 5 | 10
Byt 3 + kk, Naskové, Košíře - Praha 5 | 11
Byt 3 + kk, Naskové, Košíře - Praha 5 | 12
EXKLUZIVNĚ

Byt 3 + kk

Interiér 78 m2, zahrada 88 m2

Praha 5, Košíře, Naskové

Architektem navržený a nadstandardně vybavený rodinný byt se 2 předzahrádkami a parkováním je situován v přízemí nové rezidence Aalto Cibulka, v klidné části Prahy 5 obklopené zelení.

Hlavní obytná místnost, obývací pokoj s kuchyňským koutem, je přirozeně spojená se zastřešenou terasou a předzahrádkou. 2 ložnice jsou orientované na severovýchod a z obou je přístup na druhou terasu s předzahrádkou. Z předsíně se vstupuje rovněž do koupelny, na toaletu a do komory. Na předzahrádce stojí zahradní domek pro uskladnění venkovního náčiní.

Byt je stále v záruce (nabytí vlastnického práva k novému bytu 2/2020), stejně jako veškeré spotřebiče i nadstandardní vybavení, které je podle architektonického návrhu zhotovené na míru. V kuchyni je zabudována nejvyšší řada Wi-Fi spotřebičů Siemens (lednice, mikrovlnná trouba, parní trouba, indukční deska, stropní digestoř, myčka) a vinotéka. V obývacím pokoji je velké množství úložných prostor a je zde vytvořeno i místo pro práci z domova. Obě ložnice i předsíň mají vestavěné šatní skříně včetně policových prvků. Koupelna je vybavena nábytkem z dřevotřísky odolné proti vlhkosti a deskou z umělého kamene. Okna jsou osazena dálkově ovladatelnými (přes WI-FI) motorizovanými venkovními žaluziemi Somfy s automatický programovatelným světelným senzorem a sítěmi proti hmyzu. Místnosti jsou osvíceny LED světly a svítidly značky Nordlux. V komoře je přípojka na pračku. Veškeré vybavení, včetně nábytku na míru, je v ceně. Byt je chráněn alarmem a patří k němu parkovací stání v podzemních garážích a sklep.

Projekt Aalto Cibulka stojí na okraji přírodního lesoparku a je výjimečný zvlněným profilem domu. Lokalita nabízí řadu příležitostí pro sport i odpočinek, poblíž je sportovní centrum, tenisové kurty či golfové hřiště. Vedlejší budova bývalé továrny nyní prochází rekonstrukcí, na podzim tak bude dokončen projekt Parvi, který se s Aalto Cibulka propojí a vznikne tak soukromý vnitroblok plný zeleně, s dětským hřištěm a vodním prvkem. Komplex má vlastní vchod do lesa. Rušná křižovatka Anděl s množstvím obchodů a restaurací je autem vzdálená 10 minut, MHD 15 minut. V ulici Naskové je zastávka autobusu.

Podlahová plocha 78,4 m2, předzahrádky 47,1 + 41,1 m2, sklep.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 78 m2
Zahrada 88 m2
Parkování Parkovací stání v podzemních garážích
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39821

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.