Byt 1 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 1
Byt 1 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 2
Byt 1 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 3
Byt 1 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 4
Byt 1 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 5
Byt 1 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 6
Byt 1 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 7
Byt 1 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 8
EXKLUZIVNĚ

Byt 1 + kk

Interiér 53 m2

Brno, Brno - střed, Štefánikova

Nabízíme nový stylový jednopokojový byt s galerií ve 2. patře rezidenčního paláce, který v 19. století vystavěl na prestižním místě u parku Lužánky významný rakouský architekt Josef Nebehosteny, spoluautor Mahenova divadla. Díky vysoké poptávce po nájemním bydlení v této lokalitě je byt vhodný i jako investice.

Podkrovní byt orientovaný do vnitrobloku pojatý jako loft se skládá z cca 37metrového otevřeného prostoru s galerií, který poskytuje dostatek místa pro kuchyňku i obývací a spací část a dále z koupelny (se sprchovým koutem, umyvadlem a WC) a předsíně.

Kvalitní standard zahrnuje dřevěnou podlahu, masivní dubové lišty, střešní okna Dakea, vstupní protipožární dveře, obložkové vnitřní dveře, podlahové vytápění v koupelně, velkoformátovou dlažbu a obklady Story of Stone, umyvadlo Connet air na masivní dubové desce, závěsné WC se systémem AquaBlade a sedátkem SoftClose, datové zásuvky nebo EPS čidlo. Vytápění dálkové z teplárny, ohřev vody bojlerem. Za domem lze pronajmout parkovací místo. Budova je bez výtahu.

Dům stojí v úžasné a vyhledávané lokalitě ve čtvrti Veveří. Přímo u domu se nachází zastávka MHD, střed města je vzdálen pouhé 2 zastávky tramvají. V krátké dojezdové vzdálenosti trolejbusem jsou všechny brněnské univerzitní fakulty. Budova se nachází hned u vstupu do oblíbeného parku Lužánky umožňující relaxaci v zeleni i sportovní vyžití. Čtvrť sousedící s centrem moravské metropole se honosí mnoha významnými architektonickými památkami a nabízí veškerou občanskou vybavenost, v sousední čtvrti Černá Pole stojí světově známá vila Tugendhat.

Celková užitná plocha 53 m2, z toho podlahová plocha 37,4 m2, galerie 15,6 m2.

S ohledem na současnou situaci si investor vyhrazuje právo na drobné úpravy standardů.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 53 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41987
Informace o projektu Štefánikova 1

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Šlikova 16