Developerský projekt, 5. máje, Motol - Praha 5 | 1
Developerský projekt, 5. máje, Motol - Praha 5 | 2
Developerský projekt, 5. máje, Motol - Praha 5 | 3
Developerský projekt, 5. máje, Motol - Praha 5 | 4
Developerský projekt, 5. máje, Motol - Praha 5 | 5
Developerský projekt, 5. máje, Motol - Praha 5 | 6
Developerský projekt, 5. máje, Motol - Praha 5 | 7
Developerský projekt, 5. máje, Motol - Praha 5 | 8
Developerský projekt, 5. máje, Motol - Praha 5 | 9
Developerský projekt, 5. máje, Motol - Praha 5 | 10
Developerský projekt, 5. máje, Motol - Praha 5 | 11
Developerský projekt, 5. máje, Motol - Praha 5 | 12

Viladům Máj

Praha 5, Motol, 5. máje

Jednotka Užitná plocha Balkon / Terasa Zahrada Parkování Prodejní cena
Byt 4 + kk, Domek Desirée bezbariérový 125 m2 24 m2 113 m2 Ano prodáno
Byt 4 + kk, Domek Celine s bazénkem 124 m2 30 m2 136 m2 Ano prodáno
Byt 4 + kk, Domek Beatrix 135 m2 22 m2 84 m2 Ano prodáno
Byt 4 + kk, Penthouse Florian 104 m2 19 m2 - Ano prodáno
Byt 4 + kk, Penthouse Emanuel 107 m2 21 m2 - Ano prodáno
Byt 4 + kk, Domek Amelie s plaveckým bazénem 141 m2 39 m2 180 m2 Ano prodáno
Byt 4 + kk 136 m2 44 m2 180 m2 Ano 24 990 000 Kč

Bydlet v bytě, nebo v domě? V přírodě, nebo ve městě? Toto dilema řeší komorní projekt Máj, který byl právě dokončen v klidné neprůjezdné ulici přímo u modřínového háje mezi několika přírodními parky a zároveň v blízkosti tramvajové zastávky na Plzeňské ulici. Projekt vyniká vysokým standardem, a to ve stavební části i u vnitřního vybavení bytů.

O projektu
Rezidenci Máj tvoří pouhých 6 jednotek. 4 dvojúrovňové byty se zahradou a 2 střešní penthousy. Penthousy poskytují výhledy do zeleně z oken i teras, byty jsou rozšířeny o privátní zahrady. Podobu projektu se zelenou střechou vytvořilo studio SENAA architekti, při stavbě byl kladen důraz na kvalitu použitých materiálů i provedení. Okna jsou dřevěná s izolačními trojskly, v ložnicích s elektricky ovládanými venkovními žaluziemi. K dubovým podlahám ladí elegantní dubové schodiště. Povrch teras z modřínového dřeva. Bezfalcové dveře Sapeli Elegant jsou vybaveny magnetickými zámky. Vytápění a ohřev teplé vody plynovými kondenzačními kotli. V bytech je příprava na inteligentní systém domácnosti. Parkování je zajištěno v podzemní garáži s dobíjecí stanicí pro elektromobily. Ke každé jednotce přísluší velký sklep, společné prostory doplní malé sportoviště.

Byty
Obytný soubor tvoří čtyři dvoupatrové zahradní byty 4+kk s charakterem rodinného domu a dva velkoryse pojaté vzdušné klimatizované penthousy 4+kk se dvěma terasami. Dispoziční řešení bytu nabízí ve vstupní úrovni společenský prostor s jídelnou a kuchyní, na nějž navazuje zahradní terasa, dále je koupelna s přípojkou na pračku. V patře 3 ložnice s nikami pro vestavné skříně a koupelna. Ke 2 bytům patří bazény. Penthouse ve vstupní úrovni poskytuje velký obytný prostor s jídelnou, kuchyní a terasou s výhledem do okolní zeleně, světlou předsíň a koupelnu s přípojkou na pračku. V nejvyšší úrovni jsou 2 ložnice s terasou do zahrady, dětský pokoj/pracovna a koupelna.

Lokalita
Pár minut od centra Prahy není tolik míst, kde by se koncentrovalo tolik přírodních památek jako zde. Kousek od sebe se rozkládají lesoparky, přírodní unikáty, koupaliště i golfové hřiště. 3 minuty chůze k tramvajové nebo autobusové zastávce se spoji ke stanici metra Nemocnice Motol. Smíchovské centrum Anděl s obchody, multikiny, restauracemi a kavárnami je vzdáleno 15 minut tramvají. Autem se lze rychle napojit na Pražský okruh i tunelový komplex.

Pro více informací o projektu navštivte webovou stránku www.viladummaj.cz.

Adresa 5. máje, Praha 5, Motol
Parkování Garážová stání za příplatek
PENB B
Referenční číslo 39764

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.