Pozemek, Těpeře, Jablonec nad Nisou | 1
Pozemek, Těpeře, Jablonec nad Nisou | 2
Pozemek, Těpeře, Jablonec nad Nisou | 3
Pozemek, Těpeře, Jablonec nad Nisou | 4
Pozemek, Těpeře, Jablonec nad Nisou | 5
Pozemek, Těpeře, Jablonec nad Nisou | 6
Pozemek, Těpeře, Jablonec nad Nisou | 7
Pozemek, Těpeře, Jablonec nad Nisou | 8
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

3 181 m2

Jablonec nad Nisou, Těpeře

4 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Velký, bezproblémově přístupný stavební pozemek s navazující loukou se nachází na jedinečném klidném místě v krásné zvlněné krajině v obci Těpeře na hranici Českého ráje, Jizerských hor a Krkonoš.

Mírně svažitá plocha je rozdělena na stavební parcelu o velikosti 2 289 m2 a 892 m2 navazující louky. Elektřina je na hranici pozemku, voda se musí řešit studnou, odpad septikem. Příjezd je po celoročně udržované asfaltové osvětlené komunikaci. Plocha je v územním plánu vedena oblast venkovského bydlení, budoucí dům poskytne stálé či rekreační bydlení na klidném místě s úchvatnými výhledy do okolní zelené krajiny.

Obec Těpeře se rozkládá pouhých 5 minut od Železného Brodu s typickými roubenými stavbami, supermarkety, divadlem i kinem. V pěším dosahu od pozemku je zatopený lom s čistou vodou lákající ke koupáni. Okolní příroda nabízí široké možnosti výletů pěšky, na kole i v zimě na běžkách, daleko není ani do oblíbených lyžařských středisek. Okraj Prahy je vzdálen jen asi hodinu jízdy převážně po dálnici.

Celková plocha 3 181 m2.

Cena celkem 4 000 000 Kč / 156 986 €
Cena / m2 1 257 Kč za m2 / 49,4 € za m2
Celková plocha 3 181 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40575

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.