Prodej, Pozemky, Královéhradecký kraj

Začít vyhledávat

Investiční příležitost
Cena na vyžádání

Prodej pozemků o celkové výměře 109 028 m2 určených k výstavbě rodinných domů, apartmánových domů a rekreační a komerční zástavby, ve vysoce atraktivní, celoročně turisticky exponované lokalitě Černý Důl v Krkonoších. Pozemky byly rozděleny pro developerskou činnost na dvě etapy, které protíná silnice vedoucí z Černého Dolu do světově proslulých Ja... více informací

Referenční číslo 25066

Projekt se stavebním povolením
17 000 000 Kč

Stavební pozemek s projektem pro výstavbu bytového komplexu s 51 bytovými jednotkami a kavárnou na břehu Labe a současně jen 150 m od centra Vrchlabí. Město Vrchlabí nabízí svým návštěvníkům maximální zimní i letní vyžití. Nový skiareál Herlíkovice v bezprostředním sousedství čítá 11,3 km upravených sjezdových tratí. 12 km je vzdáleno i největší če... více informací

Referenční číslo 24689

Nově zařazené nemovitosti e-mailem Pravidelně každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Na uvedenou e-mailovou adresu jsme Vám právě odeslali potvrzovací zprávu. Pro dokončení registrace prosím klikněte na odkaz v ní.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.